«
HYUNDAI

Yeni Hyundai Tucson, N Line donanımına sahip oluyor. Hyundai’nin 2021 Tucson modeline N Line dokunuşunun, araca hem içeride hem dışarıda daha sportif bir görünüm kazandıracağı tahmin ediliyor.

.

Hyundai’dan Yeni Tucson’una “Sportif” Dokunuşlar!

.

Hyundai’nin dördüncü nesil SUV‘sini cesur bir yaklaşım ile ortaya çıkarmasının üzerinden kısa zaman geçti. Şimdi ise Güney Koreli otomobil üreticisi, alıcıları Hyundai galerisine getirebilmek adına daha fazla Tucson seçeneği sunma çabasında.

.

Ekstra seçenekler arasında Tucson’un bir PHEV varyantı ve yeni bir Tucson N Line için teaser yer alıyor. Kasım ayında piyasaya sunulan Yeni Hyundai Tucson’u otomobil üreticisi N Line’a benzer şekilde tanıtmıştı. Bu sebeple otomobil yorumcuları yeni teaserın gelişmiş Tucson N’i işaret ettiğini söylüyor.

.

Hyundai’dan Yeni Tucson’una “Sportif” Dokunuşlar!

.

Ayrıca bir N Line modelinden beklenildiği gibi titivasyonlar, “N Line” armalı biraz daha büyük bir ızgaraya sahip. Ek olarak önde ve arkada butch tamponları, daha büyük arka spoiler, ve ikiz egzoz borusu mevcut. Aynı zamanda N Line modeline sahip Tucson, agresif bir görünüm sunuyor.

.

İç tarafta ise bir N line direksiyon simidi ve vites kolu yer alıyor. N Line spor koltuklar, alüminyum pedallar, 10.25 inç göstergeler ve bilgi-eğlence ekranı, üç bölgeli ve ısıtmalı ön ve arka koltuklar mevcut.

.

Hyundai’dan Yeni Tucson’una “Sportif” Dokunuşlar!

.

Tucson N Line’ın motor seçenekleri arasında ise 148 bhp ile 1.6 litre, hafif hibrit yardımlı aynı motordan, 148 bhp veya 178 bhp 1.6 litre hibrit, 227 bhp ya da 261 bhp plug-in hibrit bulunuyor.

.

Yeni Hyundai Tucson N Line’ın ilkbahardan itibaren satışa sunulması bekleniyor. Üretici firmanın o döneme kadar tam teknik özellikleri ve fiyatını açıklayacağı tahmin ediliyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *