«
RAZER

Bir süre önce CES 2021’de karşımıza çıkan Razer, dikkat çeken bazı cihazları tanıtmıştı. Etkinliğin ardından hız kesmeden yeni cihazlarını görücüye çıkartan Razer, şimdi de en duyarlı oyuncu faresi olduğunu söylediği ürünü tanıttı. Razer Viper 8K, yüksek duyarlılık sunuyor ve minimal bir tasarıma sahip.

.

Razer’ın Yeni Viper 8K Faresi Satışa Sunuldu!

.

Razer Viper 8K En Duyarlı Farelerden Birisi

.

Razer daha önce Viper serisini tanıtmış ve oldukça beğenilmişti. Şimdi ise Viper 8K’yı tanıttı. Bu model, önceki model ile görünüşte tamamen aynı görünüyor olsa da özellikler noktasında apayrı.

.

Razer’ın Yeni Viper 8K Faresi Satışa Sunuldu!

.

Razer, Viper 8K’yi 8.000 Hz hızında HyperPolling teknolojisine sahip şekilde tasarlamış. Piyasanın standardı düşünüldüğünde bu rakam 1.000 Hz oluyor. Yani Razer, 8 kat daha hızlı ve gecikme hızı da düşük bir cihaz. Geliştirdiği fare konusunda ise çok fazla iddialı.

.

Bu yeni fare profesyonel bilgisayar oyuncuları için tasarlanmış mikro hızlara göre ayarlanabilen bir cihaz. 71 gram ağırlığında olan fare, kullanım kolaylığı da sunuyor. Kablolu olarak tasarlanan cihazın şu anda 80 dolarlık bir fiyat etiketi mevcut. Ayrıca ürünün söz konusu fiyat etiketi önceki model ile aynı olması oldukça iyi bir seçim gözüküyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *