«
Ekran Alıntısı

Akıllı saat pazarına baktığımız zaman Apple Watch lider ürünlerden bir tanesi. Tasarımı ile birçok saate örnek olan Apple Watch, prototipi ile oldukça farklı bir tasarım sergiliyor. Saatin ilk tasarım denemelerinden birine ait olan görsel yaşanan tasarımsal evrimi gözler önüne seriyor.

.

Paylaşılan görseldeki saatin bir iPod’a benzediğini söylesek yanlış olmaz.

.

Apple Watch prototipi ortaya çıktı.

Twitter’da yapılan bir paylaşım Apple Watch’un ilk hallerinden birini gösteriyor. Saatin bir de plastik bir kasası var, yani ana cihazın üzerine bir de kılıf örtülmüş. Bu kadar kalın bir saatin koruyucuya sahip olması işleri biraz anormal hale getirmiş.

Apple Watch prototipi olduğu iddiasıyla bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşım gerçek gibi görünse de bu görselin doğruluğunun kesinlik payı yok.Bu tasarım bir iPod Nano’yu andırıyor, iyi ki yeni modellerde böyle bir tasarımla karşılaşmıyoruz.

.

İlk nesil Apple Watch 2014 yılında iPhone 6 ile birlikte karşımıza çıkmıştı. Prototip görselinden daha farklı bir tasarıma sahip olan saat iki yıl boyunca üretilmeye devam etmişti. 512MB DRAM ve 8GB depolama alanına sahip olan birinci nesil Apple Watch bugün kolumuzda olan saatlere ilham kaynağı oldu.

.

Sizce bu saat on yıl önce satışa çıksa alınır mıydı?

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *