İnstagram Önerilen Gönderiler Özelliğine Kavuştu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İnstagram Önerilen Gönderiler Özelliğine Kavuştu!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Önerilen Gönderiler Özelliğine Kavuştu!

İnstagram, Yeniliklerine Bir Yenisini Daha Ekledi!

Gelen Güncelleme ile İnstagram Önerilen Gönderiler Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Instagram, uygulamasında Instagram Önerilen Gönderiler adlı yeni bir özelliği kullanıma sunmaya başladı. Esasen bu özellik için uygulamada reklam görüntülemek için yeni bir bölüm diyebiliriz. Önceden uygulama, akış ekranının sonuna geldiğinizde yalnızca “Hepsini Gördün” uyarısı gösteriyordu. Şimdi ise bildirimin altında önerilen yayınları göstermeye başlayacak.

İnstagram Önerilen Gönderiler Özelliğine Kavuştu!

“Hepsini Gördün” özelliği, kullanıcıların takip ettikleri hesapların tüm son gönderilerini gördüklerini açıkça bildirerek platformda fazla zaman harcamalarına yardımcı olmak için tanıtıldı. Instagram ve ana şirketi Facebook, kullanıcıların sosyal medya kullanımlarını takip etmelerine yardımcı olacak araçlar da sundu.

İnstagram Önerilen Gönderiler Özelliğine Kavuştu!

Instagram’ın Önerilen Gönderileri, açıkça görülebilen “Hepsini Gördün” uyarısının altında gösterilecek ve kullanıcının gördüklerini bilmesini sağlayacak. Bu öneriler, kaydettikleri veya beğendikleri gönderiler gibi kullanıcı davranışlarına ve hatta takip ettikleri hesaplardaki gönderilere dayanacaktır.

Instagram’daki herhangi bir reklamda olduğu gibi, kullanıcılar iPhone’da “…” düğmesini veya Android’de yayının üstündeki “:” düğmesini tıklayıp “İlgilenmiyorum” seçeneğine dokunarak Instagram’a önerilen herhangi bir yayını beğenmediklerini bildirmeyi seçebilirler.

İnstagram Önerilen Gönderiler Özelliğine Kavuştu!

Kullanıcılar, önerilen yayınları atlamak ve daha eski yayınları görmek istiyorlarsa “Eski Gönderileri Görüntüle” düğmesini de göreceklerdir.

Önerilen Gönderiler bugün tüm Instagram kullanıcılarına tüm dünyada resmi olarak kullanıma sunulacak. Kademe kademe sunulacak olan bu yeniliği kullanmak için uygulamayı App Store ve Play Store’dan güncellemeniz gerekiyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: