İnstagram Yeni Özelliği İle Gündemde! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İnstagram Yeni Özelliği İle Gündemde!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Yeni Özelliği İle Gündemde!

Kullanıcıların uygulamada daha fazla vakit geçirmesini sağlamak isteyen İnstagram, Önerilen Gönderiler özelliği ile karşımıza çıkıyor. Bu özellik sayesinde ana sayfada tüm gönderileri gördüğünüzde karşınıza reklam ve önerilen gönderiler çıkacak.

İnstagram Önerilen Gönderiler özelliği ile gündemde

İnstagram Home’un ürün müdürü Julian Gutman, ” Yeni özellik Keşfet sekmesi ile aynı içeriklere sahip olmayacak. Örneğin Uzay ile ilgili sayfaları takip eden bir kişi Önerilen Gönderiler sayesinde anasayfada Uzay ile ilgili içerik görecek. Keşfet sekmesinde ise Fizik ile ilgili daha geniş kapsamlı içerikler yer almaya devam edecek. ” ifadelerini kullandı.

İnstagram Yeni Özelliği İle Gündemde!

Yeni özellik ile birlikte daha fazla reklam gösterileceğini belirten Gutman, kullanıcıların ne sıklıkla tüm gönderileri görüntülediği hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Şimdilik IGTV ve Reels sekmelerinde yer almayacak olan özellik, ileride her iki sekmede de karşımıza çıkacak.

İnstagram Yeni Özelliği İle Gündemde!

Gutman her ne kadar yeni özelliğin kullanıcıları uygulamada daha fazla tutmaya yönelik olmadığını söylese de bu özellik sayesinde birçok kullanıcının İnstagram’da geçireceği vakit büyük oranda artacak.

Bu özelliğin TikTok uygulamasından ilham alınarak kullanıcılara sunulduğu söylentiler arasında yer alıyor!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: