PUBG Mobile Miramar Haritasını Yenileyen 0.18.0 Güncellemesini Yayınlandı - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Microsoft, Surface Go 2 ve Surface Book 3’ü tanıttı

e
sv

PUBG Mobile Miramar Haritasını Yenileyen 0.18.0 Güncellemesini Yayınlandı

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

pubg mobile
Tencent Games, PUBG Mobile için oluşturduğu yeni güncellemesini Android ve iOS platformu için yayınladı. “0.18.0” kodlu güncelleme beraberinde, Miramar haritasına önemli yenilikler, yeni bir silah ve çeşitli değişiklikler getiriyor.
.

PUBG Mobile, 2017 yılında piyasaya sürülen PUBG‘nin daha gerçeğine oldukça yakın mobil versiyonu. Oyunun orijinaline bağlı kalmaya çalışan geliştiriciler, mobil sürüme ekledikleri özel etkinlik ve yeniliklerle milyonlarca oyunseverin dikkatini çekmeyi başarıyorlar.

.

Oyunu daima canlı tutmak isteyen Tencent, PUBG Mobile için oluşturdukları güncellemelerle önemli değişikliklere imza attılar. Şimdi PUBG Mobile geliştiricileri, oyuna yeni ve büyük bir güncelleme daha getirdiler.

.

.

PUBG Mobile’ın yeni güncellemesi “0.18.0” koduna sahip ve hem iOS hem de Android platformu için sunulmaya başlanmış durumda. iPhone kullanan PUBG Mobile oyuncuları bu güncelleme için 2.2 GB, Android platformundaki PUBG Mobile oyuncuları ise 1.97 GB büyüklüğünde indirme yapacaklar. Peki bu güncellemenin sonucunda PUBG Mobile, ne gibi değişikliklere ev sahipliği yapacak?

.

Miramar haritası yenilendi

PUBG Mobile’ın 0.18.0 sürümü, PUBG efsanesinin ikinci haritası olan Miramar‘a bazı yenilikler getiriyor. Bu yenilikler arasında haritanın kuzeyine eklenen bir nehir ve yeni bir tarihi kalıntı bölgesi yer alıyor. Ayrıca geliştirici ekip, Miramar’a eklediği yeni yarış pistleri ile de oyunseverlere daha eğlenceli bir deneyim sunacaklar. Oyundaki hızlı araçlardan bir tanesi olan Mirado, yeni Miramar’da altın rengiyle de yer alacak.

.

miramar

.

Tencent ekibi PUBG Mobile’ın Miramar haritası için oluşturduğu güncellemeyi “Mad Miramar” olarak olarak isimlendiriyor. Söz konusu güncelleme, az önce saydığımız tüm yeniliklere ek olarak harita boyunca otomat makineler ekliyor. Oyuncular, bu makineleri kullanarak ağrı kesici ve enerji içeceği gibi kritik ekipmanlara sahip olabiliyorlar.

.

Güncelleme, Miramar haritasına ek olarak yardımcı görüş, P90 silahı, yeni bir hile koruma sistemi gibi çeşitli yeniliklerle beraber geliyor. Ancak bu güncelleme kapsamında oyunseverlerin en çok konuşacağı şeyin yenilenen Miramar haritası olacağı su götürmez bir gerçek. Bu arada, oyunu bir an önce güncellemenizi tavsiye ederiz. Çünkü eğer 13 Mayıs öncesinde güncelleme yaparsanız; 1 adet radyo, 2.888 BP ve özel bir sırt çantası kazanabileceksiniz.

.

PUBG Mobile’ın 0.18.0 güncellemesi için hazırlanan tanıtım videosu

.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Facebook’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: