"İQOO PAD" Ve "iQOOBOOK" İçin Yapılan Ticari Marka Başvuruları! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

“İQOO PAD” Ve “iQOOBOOK” İçin Yapılan Ticari Marka Başvuruları!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

"İQOO PAD" Ve "iQOOBOOK" İçin Yapılan Ticari Marka Başvuruları!

iQOO , Vivo’nun alt markasıdır ve geçen yıl piyasaya sunulduğundan bu yana bir avuç akıllı telefonu şimdiden açıklamıştı. Fakat son marka başvurularına göre markadan alacağımız tek ürün akıllı telefonlar olmayabilir.

Vivo’nun “iQOO PAD” ve “iQOOBOOK” için ticari marka başvurusu yaptığı belirlendi ve bunların yeni ürün kategorilerine işaret ettikleri yönünde spekülasyonlar var – sırasıyla tabletler ve dizüstü bilgisayarlar. Marka başvuruları, ITHome’dan aşağıdaki görsele göre Haziran ayında yapılmıştır .

iQOO PadiQOOBOOK

Akıllı telefonlar dışındaki ürünleri piyasaya sunulması düşünülen iQOO, şaşırtıcı olmamalı çünkü sadece telefon üreten Çinli akıllı telefon üreticisi neredeyse hiç yok. Örneğin, portföyünde artık çamaşır makineleri, dizüstü bilgisayarlar ve TV’ler bulunan Redmi’yi ele alalım .

Bu iQOO ürünlerinin yakın zamanda piyasaya sunulmayabileceğini ve bunun sadece Vivo’nun ticari markaları güvence altına almak için bir planı olabileceğini belirtmek önemlidir. Bundan ötürü, gelişlerini ve piyasaya ne gibi yeni özellikler getireceklerini dört gözle bekliyoruz.

"İQOO PAD" Ve "iQOOBOOK" İçin Yapılan Ticari Marka Başvuruları!

iQOO şu anda bir sonraki amiral gemisi olan iQOO 5’i piyasaya sunmaya odaklanmış durumda. 120W hızlı şarj desteği olacak ve 4000mAh pilin boştan dolana kadar sadece 15 dakika içinde şarj edilmesini sağlayacak . Cihaz bir de 120Hz ekranı bulunacak ve Snapdragon 865 Mobil Platform tarafından güçlendirilecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: