İspanyol perakendeci web sitesinde listelenen Motorola Moto G50 fiyatı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İspanyol perakendeci web sitesinde listelenen Motorola Moto G50 fiyatı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İspanyol perakendeci web sitesinde listelenen Motorola Moto G50 fiyatı

Motorola, yakında çıkacak cihazları için yeni bir adlandırma şemasıyla devam ediyor. Şirket, G100 amiral gemisini şimdiden satmaya başladı ve G10 ve G30’dan sonra başka bir orta sınıf G50 getirmesi bekleniyor. Şimdi, bir İspanyol perakendeci Moto G50’nin fiyatını web sitesinde listeledi.

Paratupc.es web sitesine göre, web sitesinde bir Motorola Moto G50 XT2137-1 ES listelenmiştir. Bu model numarası , daha sonra Moto G50 olarak adlandırılan  ‘Ibiza’ kod adına sahip bir cihazla da eşleşiyor . Her neyse, web sitesinde alıntılanan 4GB + 128GB varyantının fiyatı , TechnikNews raporuyla eşleşen 229 € civarında .

Hatırlamak gerekirse, Moto G10 ve G30 Avrupa’da sırasıyla 150 € ve 180 € başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürüldü . Dolayısıyla Motorola’nın daha iyi özelliklere sahip G50’yi daha yüksek bir fiyata getirmesi mantıklı geliyor.

İspanyol perakendeci web sitesinde listelenen Motorola Moto G50 fiyatı

Bununla birlikte şu ana kadar bilinen on 750G’ye sahip olsun ya da olmasın , en azından Avrupa’da 200 € ‘luk parantez etrafında sağlam bir teklif gibi görünüyor.

Moto G50’nin gözyaşı damlası çentikli ve 90Hz yenileme hızına sahip bir HD + ekrana sahip olduğu söyleniyor. Kameralar için, 48MP ana, 5MP ultra geniş, 2MP derinlik sensörleri ve 13MP ön kamera ile üçlü kamera kurulumuna sahip olması muhtemeldir.

Beklenen diğer özellikler arasında 20W Turbo güç şarjlı 5.000 mAh pil, 4 / 6GB RAM ve 128GB depolama ve Android 11 işletim sistemi bulunuyor. Avrupa dışında, Motorola’nın cihazı Hindistan gibi ülkelere de getireceği söylentileri var .

Resmi lansman yaklaşır yaklaşmaz cihaz hakkında daha fazla bilgi alabiliriz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: