İşte Sözde Samsung Galaxy Tab M62'ye İlk Bakışınız | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İşte Sözde Samsung Galaxy Tab M62’ye İlk Bakışınız

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşte Sözde Samsung Galaxy Tab M62'ye İlk Bakışınız

Samsung, 7 Ocak’taki Hindistan lansmanından önce bugün Nepal’de Galaxy M02s akıllı telefonunu piyasaya sürdü . Ayrıca, şirketin Galaxy Tab M62 adlı ‘M’ markası altında ilk Galaxy Tabletini de tanıtması bekleniyor . Bugün 91Mobiles yalnızca tabletin varsayılan Canlı görüntülerini ortaya koyuyor.

Raporda , kaynaklarına atıfta bulunularak , Hindistan’ın Greater Noida kentindeki bir fabrikada seri üretime geçtiği bildirilen Samsung’a ait bir tabletin üç görüntüsü yer alıyor . Buna göre, resimlerden birinin üzerine ‘M62’ adı basılmıştır. Aynı zamanda merkezde dairesel bir delik gösterir. Bu sadece ön taraftaki selfie kamerası için bir kesik olabilir.

İşte Sözde Samsung Galaxy Tab M62'ye İlk Bakışınız

Başka bir görüntü, prototipin üstte işlemci ve altta şarj portu için olası kesiklere sahip olduğunu gösteriyor. Ek olarak, merkezde devasa bir dikdörtgen plan var. Bu muhtemelen pil içindir, ancak kapasitesi hakkında henüz bir bilgilendirir.

Ayrıca, sadece bir prototipten bir Tablet veya Phablet’in tam boyutlarını anlamak zordur. Emin olun, daha önceki bir rapor sayesinde muhtemelen Samsung’un bütçe tablet kategorisine girmesi .

İşte Sözde Samsung Galaxy Tab M62'ye İlk Bakışınız

Şimdiye kadar SM-M625F model numaralı cihazın muhtemelen Samsung’un ilk Galaxy-M tableti olduğunu biliyoruz . Olduğu bir 256GB ile gelmesi bekleniyor dahili depolama seçeneği ancak alt varyantlar göz ardı edelim. Giriş seviyesi bir teklif olduğu düşünüldüğünde, çoğunlukla yalnızca Wi-Fi ve belki de 4G hücresel modele sahip olacak.

Her iki durumda da, şirketin bu yıl getirmeyi planladığı tek cihaz bu değil. Galaxy-M akıllı telefonun bir sonraki yinelemesi muhtemelen Galaxy M12 de seri üretime geçiyor ve yakında piyasaya sürülecek. Sizi Galaxy Tab M62 ile ilgili daha fazla gelişme ve sızıntıdan haberdar edeceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: