Samsung Galaxy S21 'Over The Horizon' Zil Sesi Sızdırıldı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung Galaxy S21 ‘Over The Horizon’ Zil Sesi Sızdırıldı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy S21 'Over The Horizon' Zil Sesi Sızdırıldı

Galaxy S başlangıcından itibaren Samsung, her Galaxy S serisi cihaz için özel bir ‘Ufuk Üzeri’ zil sesi teması yayınladı. Geçen yıl, Samsung’un Galaxy S20 lansmanından önce Doğadan ilham alan bir versiyon çıkardığını gördük . Bugün, sözde bir sonraki sürüm çevrimiçi olarak sızdırıldı.

İlk Koreli sitesinde göründü olması Naver , Twitter kullanıcı Tron (@ FrontTron ) Galaxy> S21 için muhtemel ‘Over The Horizon’ temasını tespit etti. Klipin tamamı 3:34 uzunluğundadır ve videoda baştan sona bir adlandırma yer paylaşımı vardır. Ayrıca, aşağıda görebileceğiniz gibi, melodi yorumlaması bu sefer ince Piyano seslerinden oluşuyor.

Samsung bu jingle’ı her yıl varsayılan olarak Galaxy S serisine yükler. Bildirim, arayan zil sesleri ve hatta Güç Açma / Kapatma sırasında ses olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, sızdırılan zil sesinin kısa bir süre içinde birkaç yerde yüksek anları var. Ancak, 0:15 işaretinden sonraki 15-30 saniyelik ton, olağan “Ufuk titreşimlerini” verir.

Ayrıca bu tonun Galaxy S9 versiyonu ile de birkaç benzerliği var. İki yıllık temada , müzisyen Jónsson’un notalarından Piyano ve Drumbeats’in birkaç kombinasyonu vardı . Her iki durumda da, sonuncusu , 2011’lerin önceki sürümleri gibi çok fazla basa sahip değil.

Samsung, bir sonraki Unpacked etkinliğinin 14 Ocak’ta yapılacağını doğruladı . Kamera düzenini gösteren bir teaser, cihazların gerçekten sızdırılan Galaxy S21 serisi olacağını ima ediyor . Cihazlarla üç çıkartması bekleniyor   Galaxy S21 ,  Galaxy S21 + ,  ve Galaxy S21 Ultra .

Samsung Galaxy S21 'Over The Horizon' Zil Sesi Sızdırıldı

Galaxy S21 serisiyle ilgili her şey , teknik özellikleri de dahil olmak üzere zaten sızdırıldı. Aslında, Avrupa fiyatlarının tam listesini de biliyoruz . Cihazların ABD ,  Çin  ve  Hindistan gibi ülkelerde ön siparişlere açık olduğu bildiriliyor .

S21 cihazlarının yanı sıra, Samsung’un Galaxy Buds Pro TWS’yi ve Samsung Galaxy SmartTag Bluetooth izleyicisini de tanıtması bekleniyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: