İşte zemine yerleştirilebilen 400.000 $ 'lık Katlanır MicroLED TV olan C SEED M1. | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İşte zemine yerleştirilebilen 400.000 $ ‘lık Katlanır MicroLED TV olan C SEED M1.

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İşte zemine yerleştirilebilen 400.000 $ 'lık Katlanır MicroLED TV olan C SEED M1.

Devasa ekranı katlanıp evinizin zeminine yerleştirilebildiğinden, Netflix izleyicileri ve minimalizm meraklıları için bir rüya olacak 165 inçlik devasa bir katlanabilir MicroLED TV olan C SEED M1 ile tanışın.

C SEED M1, LG gibi şirketlerin sağladığı esnek OLED TV’lerden farklıdır. Normal OLED yerine MicroLED kullanmaktadır ve kullanılmadığında sadece bir kutuya yuvarlanmamaktadır. Farkında olmayanlar için MicroLED teknolojisi, mevcut lider ekran teknolojilerinin en iyi özelliklerini arka ışık gerektirmeyen kendinden aydınlatmalı RGB piksellerle birleştirdiği ve organik bileşiklerin yanmasını önlemek için inorganik bileşikler kullandığı için ekran teknolojisinin geleceklerinden biridir. normal OLED panellerde kullanılır.

Dahası, ekranlar aynı zamanda daha güç verimlidir ve şu anda piyasada bulunan en iyi TV’lerle bile rekabet edebilecek beyazlar ve siyahlar üretebilen daha ince ekranlara izin verir. Bununla birlikte, bu teknolojinin büyük bir dezavantajı, OLED’lerin aksine henüz esnek bir panele dönüştürülmemiş olmasıdır. Başka bir deyişle, 165 inçlik dev bir televizyonu yerde yok etmek zor. Ancak bunu mümkün kılmak için C SEED, dev bir fana benzer şekilde birbirine katlanabilen beş ayrı panel kullanmayı tercih etti.

İşte zemine yerleştirilebilen 400.000 $ 'lık Katlanır MicroLED TV olan C SEED M1.

Bu, daha küçük panellerden çok daha büyük bir TV’yi monte etmek için kullanılabilen MicroLED panellerin avantajlarından biridir. Bu montajlar da kesintisizdir, bu nedenle sonunda dev bir tek tip ekran olarak görünür. Şirket ayrıca M1 kullanıcılarının Uyarlanabilir Boşluk Kalibrasyonu adlı bir özellik olduğunu ve böylece birden çok panel arasında görüntülenen görüntüde herhangi bir tutarsızlık olmadığını belirtti. Bu görüntü optimizasyonları, kenar piksellerin parlaklığındaki küçük farklılıkları düzeltmek veya potansiyel olarak paneller arasında ek yeri çizgileri oluşturabilecek gölgeleri gizlemek içindir.

C SEED M1 altın, siyah ve hatta titanyum renklerde mevcuttur. Ve kicker için, muazzam bir 400.000 ABD Doları olarak fiyatlandırılıyor. Ayrıca bu rakama televizyonun zemine yerleştirilmesi için yapılması gereken tadilatlar da dahil değildir. Yani, tamamen sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için ayrı olarak bir müteahhit tutmanız gerekir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: