«
FDXDXFCVF
Kamp yapmak bazılarımız için oldukça eğlenceli olsa da kamp deneyimini iyileştirecek bazı ekipmanlara ihtiyaç duyuluyor. Bu haberimizde de sizlere, kampçıların yanından ayırmaması gereken 5 teknolojik üründen bahsedeceğiz.

2020 yılında hayatımızı tümüyle değiştiren bazı gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelerle birlikte bazı alışkanlıklarımız da değişti. Örneğin bu yıl insanlar, tatil için otel yerine daha çok kamp alanlarını tercih ettiler. Elbette kamp yapmak için ihtiyaç duyulan ekipmanlar, otel tatillerine göre farklı ekipmanlar gerektiriyor.

Bu içeriğimizde sizlere, kampçıların yanında bulundurması gereken bazı ürünlerden bahsedeceğiz. Teknostore üzerinden satın alabileceğiniz bu ürünler, doğanın içerisindeyken işleri daha da kolaylaştıracak türden. Dilerseniz hemen, bu ürünlerin neler olduğuna yakından bakalım.

İşte Kamp Tutkunlarının Yanında Bulundurması Gereken 5 Teknolojik Ürün

Tronsmart Element Groove Bluetooth Hoparlör!

Tronsmart Element Groove Bluetooth Hoparlör

Fiyat: 249,99 TL – 184,90

Bluetooth hoparlörler, son dönemlerin en popüler teknolojik ürünleri arasında yer alıyor. Üstelik kamp tutkunuysanız bu tür bir ürüne mutlaka ihtiyacınız olacak. Ancak kamp alanında elektrik kaynaklarına kolay kolay erişemeyeceğinizi kabul edersek, uzun kullanım süresi sunan bir bluetooth hoparlör, daha mantıklı bir seçim olabilir. İşte Tronsmart Element Groove, tam olarak bu amaç için geliştirilmiş. Çünkü bu bluetooth hoparlör, 24 saate kadar kullanım imkanı sunuyor.

Tronsmart Element Groove, hızlı şarj desteğine de sahip olan bir ürün. Sadece 2,5 saatlik şarj ile tam dolum yapabilen bluetooth hoparlör, 2.500 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Ayrıca bu bluetooth hoparlörün sahip olduğu IPX7 sertifikası, ürünün su geçirmemesini sağlıyor. Bu da deniz kenarlarındaki kamp alanlarında, Tronsmart Element Groove’u güvenle kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

JUO Güneş Enerjili Katlanabilir Solar Şarj Paneli!

JUO

Fiyat: 599,90 TL – 429,90 TL (21 watt için geçerlidir.)

Eğer gerçekten de bir kamp tutkunuysanız, bu ürüne mutlaka sahip olmanız gerekiyor. Çünkü JUO Güneş Enerjili Katlanabilir Solar Şarj Paneli, sahip olduğunuz mobil ürünlerin şarj edilmesini sağlayan bir enerji depolama kaynağı. Güneşten aldığı enerjiyi elektriğe dönüştürebilen ürünü, USB girişi ile şarj edilebilen tüm ürünleri şarj etmek için kullanabilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Zehra Canbaz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *