Kılıflar ve Ekran Koruyucuları akıllı saatler için bir şeydir ve İşte Neden Birini Almalısınız | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Kılıflar ve Ekran Koruyucuları akıllı saatler için bir şeydir ve İşte Neden Birini Almalısınız

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kılıflar ve Ekran Koruyucuları akıllı saatler için bir şeydir ve İşte Neden Birini Almalısınız

Bir yıldan daha uzun bir süre önce, Amazfit Bip Saatim masadan düştü ve yüzüne dümdüz düştü. Titriyordu ve sonunda düşene kadar kenara doğru kaymaya devam etti. Onu aldığımda ekran çatladı ve ekranın bir kısmı bozulmuştu.

Bulamadığım bir yedek ekran arayışımda, Amazfit Bip için ekran koruyucuları ve kılıfları olduğunu buldum. İkisinden birine veya ikisine sahip olsaydım, saatim büyük olasılıkla o sonbaharda hayatta kalırdı. Karım bana yeni bir akıllı saat hediye ettiğinde aldığım ilk aksesuarın bir dava olduğundan emin olabilirsiniz .

Ekran koruyucuları ve kılıfları yalnızca telefonlar ve tabletler için değildir

Ekran koruyucular ve koruyucu kılıflar, cep telefonları ve tabletlerle ilişkili aksesuarlardır. Bununla birlikte, akıllı saatlerin popülaritesini takiben, bu aksesuarlar artık giyilebilir cihazlar için üretilmektedir.

Öyleyse, akıllı saatiniz için bir ekran koruyucu veya kılıf almalı mısınız?

Aşağıdaki nedenlerden dolayı yapmanız gerektiğini düşünüyoruz:

Çok İhtiyaç Duyulan Koruma

Bileğinizden bir saatin düşme ihtimalinin çok düşük olduğunu biliyoruz, ancak akıllı saatinizi koruduğunuz tek şey düşme değil. Çoğu saatin çizilmeye karşı dayanıklı ekranı yoktur ve bazı saatlerde çizilmeye eğilimli malzemelerden yapılmış kasalar bulunur. Bir kasa ve / veya ekran koruyucunun eklenmesi, bu talihsiz olaylardan çok ihtiyaç duyulan korumayı sağlar.

Kılıflar ve Ekran Koruyucuları akıllı saatler için bir şeydir ve İşte Neden Birini Almalısınız

Daha iyi ikinci el değeri

Kullanılmış bir cihaz satın almak zorunda kaldıysanız, dikkat etmeniz gereken faktörlerden biri de cihazın görünümüdür. Satılık kullanılmış cihazlar görünümlerine göre bile derecelendirilir, bu nedenle, bir cihaz ne kadar yeni görünüyorsa, o kadar yüksek fiyat alacaktır. Gelecekte akıllı saatinizi satmayı düşünüyorsanız, bir kılıf ve / veya ekran koruyucu, cihazınızı koruyacağı ve satmaya hazır olduğunuzda daha iyi bir teklif almanıza yardımcı olacağı için mantıklı bir yatırımdır.

Stil ekler

Telefonlar için farklı kasa türleri olduğu gibi, akıllı saatler için de çeşitli kılıflarınız var mı? Bazı durumlarda, klasik bir tasarıma, spora benzer bir görünüme sahip bir saat verilir. Diğerleri hafif görünümlü bir akıllı saat verirken, biraz renk veriyor. Bu kılıflar da oldukça ucuzdur, böylece saat kayışınıza uyması için birden fazla renk veya tasarım seçebilir ve istediğiniz zaman akıllı saatinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Sonuç

Gördüğünüz gibi, kılıflar ve ekran koruyucuları sadece akıllı telefonlarınız için değil aynı zamanda akıllı saatleriniz için de önemli ve gerekli aksesuarlar.

Akıllı saatiniz için ekran koruyucu veya kılıf kullanıyor musunuz? Aşağıdaki yorum kutusunda bize bildirin.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: