«
samsung-logo-240114

Samsung’un iki bütçe cihazı , Galaxy A02 ve Galaxy M02 üzerinde çalıştığı ifade ediyor . Bunların arasında Galaxy A02, Bluetooth SIG, FCC, NBTC gibi çeşitli sertifikalara çarptı . Şimdi cihaz, pil ve şarj özelliklerini ortaya koyan TUV Rheinland Sertifikasında göründü.

TÜV Rheinland Sertifikası, Galaxy A02'nin 5.000 mAh Bataryaya Sahip Olduğunu Ortaya Koyuyor

Tarafından bildirildiği gibi kök MyGalaxy (yoluyla Sammobile ) bir Samsung CPQD R model numarası SM-A025M görünene ve Latin Amerika D merkezi ve bir ‘A02’ ad sahip olan akıllı telefon. Bu, SM-A025F model numarasını gösteren önceki Bluetooth sertifikalarına benzer. Tüm bunlar, cihazın gerçekten Galaxy A02 olduğunu gösteriyor . Daha sonra liste, cihazın pilinin ve şarj cihazının HQ-50S ve EP-TA200B model numaralarına sahip olduğunu da fark ettiriyor.

TÜV Rheinland Sertifikası, Galaxy A02'nin 5.000 mAh Bataryaya Sahip Olduğunu Ortaya KoyuyorTÜV Rheinland Sertifikası, Galaxy A02'nin 5.000 mAh Bataryaya Sahip Olduğunu Ortaya Koyuyor

Bunu dışında, benzer bir pil model numarasına sahip bir cihaz TUV Rheinland Sertifikasyonunda görülüyor . Cihazın 5.000 mAh bataryaya sahip olduğunu gösteriyor. Bunun dışında, daha önceki bir SGS Fimko listesinin, EP-TA200B’nin A02’de 15W şarjı gösterebileceğini öne sürdüğü açıklanıyor. 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *