«
RIPPLE

Geçtiğimiz günlerde yükselişiyle gündeme gelen Dogecoin sonrasında Ripple da sosyal medyada gündeme geldi. Ripple, uzun aradan sonra yüksek oran ile yükselişe geçti.

.

Kripto Para Borsasında Ripple Şaşırtıcı Şekilde Yükselişe Geçti!

.

Beklenmediği Halde Dogecoin Sonrası Ripple da Yükselişe Geçti

.

Son günlerde hem Amerikan hem de kripto para borsasında ilginç gelişmeler meydana geliyor. Reddit kullanıcıları tarafından manipüle edilen Amerikan borsası sonrasında Elon Musk’ın Dogecoin ile ilgili yazdıkları kripto para borsasını hareketlendirdi.

.

Kripto Para Borsasında Ripple Şaşırtıcı Şekilde Yükselişe Geçti!

.

Dogecoin kısa süre içerisinde yüksek hacme sahip olarak birçok kullanıcının yüzünü güldürdü. Aralık 2020’de açılan dava sonrasında sürekli gündeme gelen Ripple, 1.3 milyar dolar tazminat ile karşı karşıya kaldı.

.

2017 ile 2018 yılları arasında 3.5 dolar ile en yüksek fiyata sahip olan Ripple, bir süredir 20 cent dolaylarında seyrediyordu. Bir süredir dava ile gündeme gelen Ripple anlık olarak yüzde 50 değeri arttı.

.

Birçok kişinin değersizleşeceğini düşündüğü Ripple, bu gelişme ile tekrar kullanıcıların ilgisini çekti. Yükselişe geçtikten sonra Twitter’da gündem olan kripto para birimi, işlem hacminin artmasıyla yeniden eski haline dönmeye başladı.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *