Lei Jun: Bu Yıl Yeni Mi MIX Telefonu Yok, Mi MIX Alpha Seri Üretilmeyecek! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Lei Jun: Bu Yıl Yeni Mi MIX Telefonu Yok, Mi MIX Alpha Seri Üretilmeyecek!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Lei Jun: Bu Yıl Yeni Mi MIX Telefonu Yok, Mi MIX Alpha Seri Üretilmeyecek!

Bu yıl piyasaya çıkacak yeni bir Mi MIX telefon bekleyenlerden biriyseniz , bu yıl olmayacağını bilmek sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Ayrıca Mi MIX Alpha’nın satın alınabilir olmasını bekliyorsanız , bu da olmayacak. Bilgiler Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun’dan geliyor .

Xiaomi Mi MIX Alpha

Üst düzey yönetici, Xiaomi hayranları tarafından en çok sorulan üç soruyu yanıtladı. Cevaplanan ilk soru, bu yıl bir Mi MIX olup olmayacağı. Cevabında, Mi MIX serisinin son teknoloji yenilikler getirdiğini ve beklentileri karşılayacak yeni bir model yapmak için çok çalıştıklarını açıkladı. Ancak, yeni bir MI MIX modelinin gelmesi biraz zaman alacaktır.

Lei Jun: Bu Yıl Yeni Mi MIX Telefonu Yok, Mi MIX Alpha Seri Üretilmeyecek!

Mi MIX Alpha’nın ne zaman seri üretileceği konusunda sıkça sorulan soruya verdiği yanıtta Lei Jun, telefonun bir araştırma projesi olduğunu ve hedeflerine ulaştıklarını açıkladı. Bununla birlikte, seri üretimin zorlukları çok yüksektir ve bu nedenle cihaz seri üretilmeyecektir. Bunun yerine, yeni nesil Mi MIX telefonunu yapmaya odaklanmaya karar verdiler.

Yanıtlanan üçüncü soru, Xiaomi’nin Surge yongalarının geleceğiyle ilgiliydi . Cevabında, bazı büyük zorluklarla karşılaştıklarını, buna rağmen yeni işlemcilerin geliştirilmesini durdurmadıklarını açıkladı.

Nr. Lei Jun, 11 Ağustos’taki 10. yıldönümü lansmanında daha fazla sorunun yanıtlanacağını söyledi.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: