Lenovo Tab M8 (3. Nesil) Teknik Özellikleri Google Play Console'da görünüyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Lenovo Tab M8 (3. Nesil) Teknik Özellikleri Google Play Console’da görünüyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Lenovo Tab M8 (3. Nesil) Teknik Özellikleri Google Play Console'da görünüyor

Lenovo’nun Galaxy Tab M7 ve M8’in son sürümlerini duyurmasının üzerinden bir buçuk yıl geçti . Bunların halefleri çoktan gecikmiş durumda. Son Geekbench listesi , Model numarası TB-7306F olan yeni bir Lenovo Tab’in 2021 Tab M7 modeli olarak piyasaya sürülebileceğini öne sürdü. Şimdi, bir Google Play konsol listesi Lenovo Tab M8’in (3. Nesil) özelliklerini gösteriyor.

GoAndroid üzerinden yapılan liste , TB-8506F model numaralı yeni bir Lenovo Tablet gösteriyor. Tabletin adı Lenovo Tab M8 (3. Nesil) olarak görünür ve SoC, MediaTek MT8768A’dır. Geekbench veri tabanında bu model numarasının aranması bize aşağıdaki sonuçları verir.

Google Play Console’un aksine Geekbench listesi yonga setini MediaTek MT8768WT olarak gösteriyor. Bununla birlikte, yonga seti Lenovo Tab M10 HD gibi kendi tabletlerinde bulunan MediaTek Helio P22T olabilir, ancak resmi bilgileri beklememiz gerekecek.

İlerledikçe, ekran 800 × 1280 piksel çözünürlüğe sahip gibi görünüyor, bu da Lenovo’nun HD formatının biraz üzerinde olduğunu gösteriyor. Adlandırmaya göre 8 inç ölçmelidir. Diğer özellikler arasında 3GB RAM, Android 11 OS bulunur. Geekbench, 4GB RAM varyantı önermesine rağmen, lansmana kadar buna bir iğne koyacağız.

Lenovo Tab M8 (3. Nesil) Teknik Özellikleri Google Play Console'da görünüyor

Lenovo, dağınık lansmanlara rağmen tablet segmentinde sürekli iyi performans gösteriyor. 2020’nin 4. çeyreğinde yaklaşık 5,6 milyon adet sevk etti ve% 8,6 pazar payı elde etti. Bekleyelim ve şirketin ivmeyi devam ettirmek için 2021 versiyonlarını nasıl fiyatlandırdığını görelim.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: