LG K92 5G Render Sızıntısı Telefonun Tüm Tasarımını Ortaya Koyuyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

LG K92 5G Render Sızıntısı Telefonun Tüm Tasarımını Ortaya Koyuyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LG K92 5G Render Sızıntısı Telefonun Tüm Tasarımını Ortaya Koyuyor

LG, aynı ülke olan Güney Kore’den Samsung gibi akıllı telefon pazarında büyük bir oyuncu sayılmaz . Şirket, üst sınıf segmentte rekabet edemediği için, orta menzile daha fazla odaklanıyor ve LG Wing gibi benzersiz ürünler piyasaya sunuyor . Şimdi, yeni bir sızıntıya göre, firma yakında uygun fiyatlı 5G telefon portföyüne LG K92 5G biçiminde bir cihaz daha ekleyecektir.

LG’nin bütçe ve orta sınıf akıllı telefonları Q ve K serisinin kapsamına girer. Ağustos ayında şirket , Q serisindeki ilk 5G telefon olarak LG Q92 5G’yi piyasaya sundu . Şimdi, Güney Koreli elektronik devi, yakında K serisindeki ilk 5G akıllı telefon olarak benzersiz bir tasarıma sahip olan LG K92 5G’yi piyasaya sürebilme ihtimali mevcut.

LG K92 5G Kriket Kablosuz Sızıntı Oluşturma Evan Blass

Yukarıdaki ekli render, popüler haber sunucusu Evan Blass tarafından Voice adlı bir platformda paylaşıldı . Ona göre, bu cihaz ABD’de Cricket Wireless tarafından satılacak. Malesef ki, özelliklerinden bahsetmedi.

Renderına bakıldığında, LG K92 5G, düzgün bir matris şeklinde hizalanmış 64MP dörtlü kamera kurulumuna ve bir sebebden kaynaklı olarak dörtlü bir LED flaşa sahip olacak. Bunun dışında, cihazın renk tonu, kameranın bulunduğu yerde daha koyu, altında ise Cricket ve LG markaları ile daha açık olacaktır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: