«
lg-k92-5g

LG, aynı ülke olan Güney Kore’den Samsung gibi akıllı telefon pazarında büyük bir oyuncu değil . Şirket, üst sınıf segmentte rekabet edemediği için, orta menzile daha fazla odaklanıyor ve LG Wing gibi benzersiz ürünler piyasaya sürüyor . Şimdi, yeni bir sızıntıya göre, firma yakında uygun fiyatlı 5G cep telefonu portföyüne LG K92 5G şeklinde bir cihaz daha ekleyecek .

LG K92 5G Kriket Kablosuz Sızıntı Oluşturma Evan Blass

LG’nin bütçe ve orta sınıf akıllı telefonları Q ve K serisinin kapsamına giriyor. Ağustos ayında şirket , Q serisindeki ilk 5G telefon olarak LG Q92 5G’yi piyasaya sürdü . Şimdi, Güney Koreli elektronik devi, yakında K serisindeki ilk 5G akıllı telefon olarak benzersiz bir tasarıma sahip LG K92 5G’yi piyasaya sürebilir.

Yukarıdaki ekli render, popüler haber sunucusu Evan Blass tarafından Voice adlı bir platformda paylaşıldı . Ona göre, bu cihaz ABD’de Cricket Wireless tarafından satılacak. Maalesef teknik özelliklerinden bahsetmedi.

Jön az LG K90 sorozat első 5G telefonja!

Her neyse, renderına bakıldığında, LG K92 5G, düzgün bir matris biçiminde hizalanmış 64MP dörtlü kamera kurulumuna ve bir nedenden dolayı dörtlü bir LED flaşa sahip olacak. Ayrıca, cihazın renk tonu, kameranın bulunduğu yerde daha koyu, altında ise Cricket ve LG markaları ile daha açık olacaktır .

Telefon cam bir arka yüze ve metal çerçeveye sahip gibi görünse de, kaplamalı polikarbonat olma olasılığını göz ardı edemeyiz. Daha parlak tarafta, bugünlerde çoğu el cihazından farklı olarak 3,5 mm’lik bir kulaklığa sahip olacak.

Son olarak, ses tuşları ve özel bir Google Asistan tuşu sol tarafta yer alırken, gömülü parmak izi sensörüne sahip bir güç düğmesi sağ tarafta yer alacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *