«
3127888569d7fd696fa3350a62e5635fdd8c04b4

LG, bu haftanın başlarında , bir zamanlar köpüren işi yeniden canlandırmak için birkaç başarısız teklifin ardından akıllı telefon kolunun kapatıldığını doğruladı . Sıkça sorulan bir soru, yazılım güncellemeleri açısından mevcut LG telefon kullanıcılarına ne olacağıdır.

Eh, LG şimdi bu konuda resmi bir açıklama yaptı . Şirket, tüm birinci sınıf akıllı telefonları için üç adede kadar Android güncellemesini sunma sözü verdiğini açıkladı. Üç güncelleme, telefonun piyasaya sürülmesinden itibaren sayılmaya başlayacak. Bu nedenle, zaten Android 10 ve 11 güncellemelerini almış bir telefon yalnızca bir büyük güncellemeye daha uygun olacaktır. Yakın zamanda piyasaya sürülen LG Velvet, G serisi, V serisi ve Wing gibi telefonlar Android 13’e kadar çıkabilir. Şirket ayrıca 2020’de piyasaya sürülen LG Stylo ve K serisi gibi bazı modellerin iki işletim sistemi güncellemesi alacağını açıkladı.

LG daha önceki bir  resmi açıklamasında , cep telefonu işinden uzaklaştığını ve elektrikli araç bileşenleri, bağlı cihazlar, akıllı evler, robotik, yapay zeka ve işletmeler arası çözümler gibi diğer alanlara odaklanacağını açıkladı. platformlar ve hizmetler.

Marka aynı zamanda mevcut stoklarını ortadan kaldıracağını, ancak 31 Temmuz’a kadar tüm mobil işi tamamen kapatacağını ima etti. Bu gerçekleşmeden önce LG, cep telefonu bölümünün sorunsuz bir şekilde kapanması için tedarikçiler ve iş ortaklarıyla yakın çalışacağını söyledi. .

LG, premium telefonları için resmi olarak üç yıllık güncellemeyi taahhüt ediyor

LG, ileriye dönük olarak güçlü mobil uzmanlığını ve 6G gibi mobil ile ilgili teknolojileri diğer işletmelerde ve ayrıca mevcut ve gelecekteki ürünlerde kullanmayı planlıyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *