«
LG Electronics Canada-LG introduces new era of mobile elegance w
Geçen yıl LG , amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmedi. Bunun yerine, LG Velvet 5G adlı birinci sınıf bir orta sınıf akıllı telefon başlattı . Bu telefon , üstüne Velvet UI ile Android 10 ile giriş yaptı . Şimdi, bu telefon ilk büyük güncellemesini Android 11 biçiminde almaya başladı.
LG Velvet 5G, Android 11 güncellemesini almaya başladı

Google, Eylül 2020’de kararlı Android 11’i piyasaya sürdü. O zamandan beri, OEM’ler beta programları çalıştırıyor ve aynı zamanda ilgili uygun cihazlarına kararlı sürümler dağıtıyor. Ancak güncelleme, yalnızca Aralık ayında Samsung , yapıları başlatmaya başladığında hızlandı .

Öte yandan LG, geçen yıl pek çok telefon yayınlamadı. Aslında, Güney Koreli elektronik devi 2021’de akıllı telefon işinden çıkabilir. Ancak yine de en son Android güncellemesini sunmakta yavaş.

PiunikaWeb’e göre , Android 11 güncellemesi, şirketin 2020’nin ana akıllı telefonu olmasına rağmen, yalnızca şu anda LG Velvet 5G için kullanılabilir. Her şeyden önce, güncelleme şu anda yalnızca şirketin kendi ülkesinde yayında.

LG Velvet 5G, Android 11 güncellemesini almaya başladı

LG Velvet 5G için en son sistem güncellemesinin adı LG UX 10’dur . Üstünde Velvet UI bulunan Android 11’e dayanmaktadır . Bu güncellemenin boyutu, cihazın Güney Kore versiyonu için 2251.64MB ağırlığındadır.

Şu anda toplu olarak piyasaya sürülüyor ve önümüzdeki haftalarda diğer bölgesel varyantlara ulaşması bekleniyor. Bununla birlikte, bu güncellemenin kullanılabilirliği, 4G ve LG Velvet’in taşıyıcı varyantları için bir muamma .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *