«
ghghnjvhgh
LG’nin büyük heyecan yaratan T harfi şeklindeki telefonu Wing’le ilgili yeni bir video sızdırıldı. Sızdırılan video, telefonun T harfi şekline nasıl girdiğini açıkça gözler önüne seriyor. LG, bu ilginç telefonunu 14 Eylül’de düzenleyeceği bir etkinlikte duyuracak.

Güney Koreli teknoloji devi LG’yi bir süredir haberlerimize konu haline getiren “T” harfi şeklindeki telefon Wing, yeni bir video ile gündeme bomba gibi düştü. Söz konusu video, sadece 8 saniyeden oluşuyor olmasına rağmen, 14 Eylül’de duyurulacak LG Wing’den neler bekleyeceğimizi gösterecek kadar çok detay içeriyor.

LG'nin T Şeklindeki Telefonu Wing'in Ekranı Nasıl Dönüyor?

LG, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla bu telefonun ismini ve çıkış tarihini açıklandı. Ancak bu akıllı telefonla ilgili en çok merak edilen şey hiç şüphesiz, LG Wing’in nasıl T harfi şekline geldiğiydi. İşte sızdırılan video, bu akıllı telefonun ikinci ekranının nasıl ortaya çıktığını açıkça gösteriyor. 8 saniyelik videoya göre LG Wing, kullanıcıların basit bir hamlesiyle ikincil ekranını kullanıma sunacak.

LG'nin T Şeklindeki Telefonu Wing'in Ekranı Nasıl Dönüyor?

Sızdırılan videoya göre LG Wing’in ekranı, manuel olarak döndürülebilen bir mekanizmaya sahip. Bu mekanizma, normal koşullarda birincil olarak kullanılan ekranı yatay pozisyona çeviriyor. Telefonun birincil ekranı yatay pozisyona eriştiğinde de görüntüyü bu duruşa uygun şekilde döndürüyor. Tüm bunlar yaşanırken de Wing’in alt katmanındaki küçük ekran, kullanılabilir şekilde aktifleşiyor. Üstelik bu akıllı telefon, normal koşullarda tıpkı klasik bir akıllı telefon gibi görünüyor.

LG'nin T Şeklindeki Telefonu Wing'in Ekranı Nasıl Dönüyor?

LG Wing, şirketin “Explore” isimli yeni projesinin ilk ürünü. Şirket, bu proje kapsamında mobil ürünlerde bugüne kadar keşfedilmeyenlerin keşfedileceğini ve ürünlerin etkileşiminin artırılacağını söylüyor. İşte bu proje kapsamında karşımıza çıkacak ilk ürün de LG Wing olarak karşımıza çıkacak. Telefonun neler sunacağını ise LG’nin 14 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlikle öğrenme imkanı yakalayacağız.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Zehra Canbaz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *