«
1_hpQB8MZ-pUHYcmi1mEqTHg[1]

PeP Nedir?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) iznini 2017 yılında lisans olarak almış olan bir elektronik para sistemidir. Sistem üzerinden hiçbir banka ile bir irtibat kurmaya gereksinim duyulmadan para yüklemek, para transferi yapmak, fatura ödemek mümkündür. Birçok alternatifi de olan bu sektörde, son zamanların en iddialı firmalarından biridir.
Firma; Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ismiyle faaliyet göstermektedir. Ünlü iş adamı Ünal Pala, şirketin Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

PeP ile Neler Yapılabilir?

Rakip firmalar olan elektronik para sistemiyle yapılabilecek hemen her şeyi PeP ile de yapmak mümkündür. Sıralamak gerekirse:
● İnternet şubesi ya da mobil uygulama ile giriş yapılarak, kredi kartı ya da banka kartı ile eft ya da havale yapmak mümkündür.
● Kendi banka hesaplarınıza ya da kredi kartınıza para gönderebilirsiniz.
● Para isteği gönderebilir, ödeme almak istediğiniz kişinin sadece telefon numarasını yazarak ondan para talebinde bulunabilirsiniz. Alacaklı olduğunuz durumda ya da bir dostunuzdan nakit ihtiyacınızı karşılamak için yardım istediğinizde, bunu PeP ile kolayca yapabilirsiniz.
● Birçok akaryakıt istasyonu ile anlaşmalı olan firma, yapmış oldukları kampanyalarla indirimli akaryakıt alınabilmesine olanak sağlamaktadır.
● Başta cep telefonu olmak üzere diğer faturalarınızı PeP üzerinden ödeyebilirsiniz.
● Her seferinde tek seferlik şifre ile sms doğrulaması yapıldığı için, güvenle kullanılabilen bir sistemdir.

PeP Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Kimler Pep Kullanabilir?

Gerek kurumsal gerekse bireysel hesap açabilmek mümkündür. Özellikle de yurt dışı bağlantıları ile çok fazla alışveriş halinde olanlar için en ideal yöntemdir. Dünyanın her yerinden ücret gönderimini mümkün kılan bir sistemdir. Bu yüzden hem yurt dışından ticaret yapan hem de sıklıkla seyahat halinde olanlar için oldukça idealdir.

Firmanın Bütçesi ve Yönetim Kurulu

Firmanın 2020 yılı Mayıs Ayı itibariyle değerleri ve yönetim kurulu aşağıdaki şekildedir:

PeP Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

avatar

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *