«
  1. Anasayfa
  2. Donanım Haberleri
  3. Logitech, Çalışanların Konforunu Artıracak Yeni Klavyesi Wave Keys’i Tanıttı

Logitech, Çalışanların Konforunu Artıracak Yeni Klavyesi Wave Keys’i Tanıttı

Başlıksız

, PC ve iPad gibi farklı işletim sistemindeki üç cihaza aynı anda bağlanabiliyor, tek bir tuş ile cihazlar arasında kolayca geçiş sağlıyor. Kullanıcılar, Logi Options+ Uygulaması sayesinde tuşlara ‘’Rahatsız Etmeyin’’ gibi kısayollar atayabiliyor, çalışma deneyimlerini kişiselleştirebiliyor. Böylece zamandan tasarruf sağlanıyor.

Wave Keys, Logitech’in kullanıcıların yaşamlarını iyileştiren ürün deneyimleri tasarlama hedefi doğrultusunda üretildi

Wave Keys, Lift Vertical Ergonomic Mouse ve çalışma alanlarının sağlığına yönelik tasarlanan diğer ürünlerle birlikte Logitech’in ERGO Serisinin en son üyesi. Yeni klavye, Logitech’in ürün tasarımı ve deneyimlerine yönelik insan merkezli ve bilim odaklı yaklaşımını kanıtlıyor. Klavye, Logitech’in Ergo Laboratuarı da dahil olmak üzere çeşitli kullanıcı testleriyle hazırlandı ve US Ergonomics* tarafından onaylandı. Wave Keys, diğer Logitech ürünleri gibi karbon nötr sertifikasına sahip ve kağıt ambalajlar FSC™ sertifikalı ormanlardan ve diğer kontrollü kaynaklardan elde ediliyor. Eski kullanım sonucu ortaya çıkan plastiğe ikinci bir hayat vermek amacıyla, klavyenin Grafit rengi %61 ve beyaz rengi %46 oranında sertifikalı tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik içeriyor.

Global lansmını 11 Ekim’de yapılan ürünün, önümüzdeki aylarda Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

*United States Ergonomics LLC, New York, Amerika Birleşik Devletleri merkezli küresel bir ergonomik danışmanlık hizmetleri ve ürün test şirketidir.

Logitech Hakkında

Logitech, herkesin daha fazla üretebilmesi, başarabilmesi ve keyfini çıkarabilmesi için deneyimler tasarlayarak tüm insanların tutkularının peşinden gitmesine yardımcı oluyor. Logitech, müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Logitech, Logitech G, ASTRO Gaming, Streamlabs, Ultimate Ears and Blue Microphones bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; http://www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, Facebook ya da Twitter adresleri üzerinden ulaşılabiliyor. Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir. Logitech ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, logitech.com adresini ziyaret edin.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *