«
androidli-microsoft-surface-duo-nasil-bir-deneyim-sunacak-video-660x371

Windows’ta çalıştığı gösterilen çok sayıda Android cihaz raporu vardır.

Başka bir cihaza taşınan bir işletim sisteminin en son durumu , bir Microsoft Lumia 950 XL üzerinde çalıştırılmak üzere alınan Surface Hub OS’ninki durumudur . İnanılmaz başarı, Gustave Monce (@ gus33000) tarafından çekildi, ancak bunun anlamsız bir proje olduğunu ama yine de ilginç olduğunu kabul ediyor.

Lumia 950 XL çalışan Surface Hub OS

Nasıl çıkardığını merak edenler ya da Lumia 950 XL’de denemek isteyenler için adımları detaylandırdığı bir blog yazısında , işletim sisteminin Lumia 950 üzerinde de çalışabileceğini belirtti ancak daha büyük ve daha güçlü kardeşininki kadar sorunsuz çalışmıyor.

Surface Hub, iş yerleri için tasarlanmış dijital bir beyaz tahtadır. Dokunmatik ekrana, kalem girişi desteğine sahiptir ve kullanıcıların işte işbirliği yapmasını kolaylaştıran Microsoft Teams ve Office 365 gibi programlarla birlikte gelir.

Lumia 950 XL, 2015 yılında Windows 10 Mobile çalıştıran bir akıllı telefon olarak piyasaya sürüldü. Snapdragon 810 destekli akıllı telefon, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı sunar. Ayrıca 5.71 inçlik bir QHD ekrana, 20MP PureView arka kameraya, iris tarayıcıya ve 3340mAh bataryaya sahipti.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *