«
indir (2)

realme, realme X7 serisi akıllı telefonlarını iki günden kısa bir sürede piyasaya sürmek için hazırlanıyor . Seri, realme X7, realme X7 Pro’ya sahip olacak ve eski muhtemelen Çin’den yeniden yapılandırılmış bir realme V15 olacak. Şirket, Pro varyantı hakkında neredeyse her şeyi onaylarken, realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth, şeffaf bir versiyonunu kısa süre önce sergiledi.

Bir tweet’te Madhav, realme X7 Pro’nun Şeffaf bir versiyonunu şık bir şekilde sergiledi . Aşağıda görebileceğiniz gibi, resimler, renk şemasından tamamen silinmiş bir arka paneli göstermektedir. Arka kısmın büyük bir kısmı, arka kısmın iç kısmının nasıl görüneceğini gösteren altta siyah görünüyor. Sızdırılan spesifikasyonlara göre, bazı siyah kısımlar NFC bobin olmalıdır.

Bir ‘DEMO TELEFON’ olarak etiketlenmiş olan şeffaflığı , aydınlatmada parlak görünen yanlara kadar gider. Yuvarlak köşeli dikdörtgen arka kamera düzenini de görebiliriz. İlginç bir şekilde, Flash düzeni, panodan bir Şerit kablo ile düzende sıkışmış ve üzerinde sıralanmamış gibi görünüyor.

Madhav Sheth, realme X7 Pro'nun Şeffaf bir versiyonunu sergiliyor

Cihazın şeffaf versiyonlarını gördüğümüz tek zaman bu değil. Razer ( Razer Phone 2 ile ) ve Xiaomi gibi şirketler öne geçti ve kendisi 2018’de bir Xiaomi Mi 8 Explorer Edition piyasaya sürdü. Ve bunu Mi 9 ile takip etti. OnePlus , OnePlus Nord için JerryRigEverything’den ilham alan bir Creator Case ile şansını denedi . bir iç mekanın nasıl görüneceğini gösterir.

Şeffaf arka paneller yıllar içinde kendi izleyici kitlesini kazandı. Elektrokromizm gibi gelişmeler , şeffaf paneller ile piyasaya çıkan gelecekteki cihazların önünü açtı. Renk değiştirici özelliklere sahip olan bu camlar gerçek olmaya çok yakındır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *