«
indir (21)

Microsoft , Xbox konsolları için iki yeni denetleyici duyurdu . Yeni kontrolörlere Electric Volt ve Daystrike Camo Special Edition adı verildi. Yeni denetleyiciler, yeni Xbox Serisi S / X konsolları, Xbox One, Windows 10 PC’ler ve Android cep telefonları ve tabletlerle uyumludur.

Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Elektrik Voltajı, Shock Blue ve Pulse Red denetleyicilerine benzer bir tasarıma sahiptir . Üst kısım, başka hiçbir Xbox donanımında bulunmayan sarı bir reçine ile kaplanmıştır. İki kumanda kolu aynı renge sahiptir. Denetleyicinin alt tarafı, Shock Blue ve Pulse Red denetleyicileriyle aynı beyaz kaplamayı korur.

Microsoft, iki yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandası yayınladı ve muhteşemler

Microsoft, yeni denetleyicinin 27 Nisan’dan itibaren dünya çapındaki çoğu Xbox pazarında 64,99 ABD dolarına satışa sunulacağını söyledi. Ayrıca belirli perakendecilerde ve Microsoft Store’da da satışa sunulacak.

Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Daystrike Camo Special Edition, Camo serisinin üçüncüsüdür. Diğer ikisi, 2019’da açıklanan Night Ops Camo ve geçen yıl açıklanan Arctic Camo Special Edition.

Yeni kontrolör, iki kırmızı ton ve bir gri ve siyah tonunun birleşiminden oluşuyor. Tetikleyiciler için dokulu bir tutuşa sahip Camo sürümünün ilk sürümü ve tüm tampon yüzeyinin dokulu olması için Xbox kablosuz kontrol cihazlarının ilki. Camo Special Edition oyun kumandası, 4 Mayıs’ta dünya çapındaki çoğu Xbox pazarında 69,99 dolara satışa sunulacak.

Microsoft ayrıca yeni denetleyicilerle birlikte yeni giysi donanımını da duyurdu. Tişörtler, kapüşonlular, şortlar ve pantolonları içeren Xbox Simge Koleksiyonu, yeni denetleyicilerden ilham aldı ve 21 Nisan’dan itibaren unisex bedenlerde satışa sunulacak. Microsoft, sınırlı sayıda mevcut olacağını söylüyor, bu nedenle bunlar hazır olduklarında acele etmelisiniz. .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *