Microsoft Project xCloud Açılış Tarihi Belli Oldu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Microsoft Project xCloud Açılış Tarihi Belli Oldu!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft Project xCloud Açılış Tarihi Belli Oldu!

Bu yıl içerisinde çıkması planlanan Xbox Series X oyun konsolu dışında Microsoft’un geliştirdiği bulut oyun sisteminden haberler var. Microsoft Project xCloud hakkında açıklama yapan şirket, yakın bir zamanda seçili ülkelerde sistemi erişime açılacağını söyledi.

Microsoft Project xCloud Açılış Tarihi Belli Oldu!

Microsoft Project xCloud açılış tarihi belli oldu.

.

Xbox Blog’da yer alan makalede, Google’ın Stadia ve NVIDIA’nın GeForce Now adını verdiği bulut tabanlı oyun sistemlerinin yanında Microsoft tarafından geliştirilen bulut oyun servisi eylül ayı itibarıyla erişime açılacak.

.

Bu servise ait abonelik sistemi de açıklandı. Xbox Game Pass, Xbox Live ve Project xCloud’un “Xbox Game Pass Ultimate” adıyla tek bir abonelik sisteminde birleştirileceği açıklandı. Ayrıca Xbox Game Pass’de yer alan yüzden fazla oyuna ücretsiz bir şekilde yeni bulut oyun servisinden erişilebilecek.

Microsoft

Microsoft, bu abonelikle oyuncuların oyuna sadece bulut sistem üzerinden erişmelerinin dışında, tablet veya akıllı telefonları üzerinden 100 milyon Xbox oyuncusu ile online oyun oynayabileceğini belirtti.

.

Verge’e açıklamalarda bulunan Microsoft, servisin tamamen belirlenmiş adının Project xCloud olmadığını belirterek, abonelik fiyatının aylık 15 dolar (100 TL) olacağını açıkladı. Son olarak, bu sistemin hangi ülkeler ve hangi cihazlar için kullanılabilir olacağı henüz açıklanmadı.

.Microsoft Project xCloud Açılış Tarihi Belli Oldu!

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: