«
indir (2)

Microsoft’un Microsoft Surface Duo ile yaptığı Android Deneyi , cihazın Android 10 ile kutudan çıkarıldığı anlamına geliyordu. Şimdi, Dr. Windows tarafından hazırlanan bir rapor, cihazın nihayet bu yıl Android 11’i alacağını söylüyor .

Rapora göre Microsoft, Android 11 güncellemesini bu yaza kadar sunacak . Surface Duo Ürün Grubunun Microsoft ABD üyeleriyle yapılan bir brifingden bilgi aldığını iddia ediyor. Kesin bir tarih olmamasına rağmen, bunu H2 2021 başladıktan sonra istediğiniz zaman bekleyebilirsiniz.

Bu, Android 12’nin Geliştirici Önizlemesi 3’ün Google’ın önceki sicilini dikkate alarak çıkabileceği için güncelleme için oldukça büyük bir gecikme . Google , Android 11’i Eylül 2020’de piyasaya sürdü ve Microsoft, Surface Duo’yu yaklaşık aynı zamanda satışa sundu .

İnsanlar Microsoft’un Android cihazdan vazgeçebileceğinden şüphelenirken, bu rapor aksini söylüyor. Görünüşe göre Microsoft ve Google , eskisinden çok daha fazlasını kabul etti. Özellikle, Çift Ekran ile ilgili değişikliklerin Android’in orijinal koduna gireceği bildiriliyor.

Microsoft Surface Duo, Yaz 2021'e kadar Android 11 güncellemesini alacak: Rapor

Umarım güncelleme daha erken ve bazen Haziran veya Temmuz 2021’de olur. Microsoft kısa süre önce ABD’de Surface Duo’nun fiyatını 400 $ düşürmüştü. Cihaz, temel model (128GB) için 1.399 $ yerine 999 $ ve 256GB versiyon için 1.499 $ yerine 1.099 $ fiyatla satılıyor.

Şirketin ayrıca Çift Ekranlı cihazı Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi daha fazla pazara getireceği söyleniyor. The Verge’ye göre Surface Duo, 18 Şubat’ta söz konusu bölgelerde piyasaya sürülecek . Kullanıcılar Almanya’da yaklaşık 1.549 € ve İngiltere’de 1.349 £ ‘a satın alabilirler.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *