«
Xiaomi-MIUI-12-arayüzü-için-çalışmalara-başladı-ShiftDelete.Net_

Xiaomi, Nisan ayının bitiminde Android arayüzünün en son sürümünü resmen açıkladığından beri, MIUI 12 beta sürümlerini uygun cihazlara sürekli olarak yayıyor . Her yeni yapıda firma, telefonun kamerası ve LED flaşı kullanarak kalp atış hızı izleme , cihaz çerçevesi ekran görüntüleri , Galeri uygulamasında OCR, uzun pozlama çekimleri , yeni gökyüzü değiştirme filtresi, kağıt okuma modu ve daha fazlası gibi yeni özellikler kullanabilme imkanı sağlıyor. Şu anda, akıllı telefon üreticisi MIUI Notes uygulamasını desteğiyle güncelledi.

MIUI Notları Kapalı Beta Eskiz Özelliği

Tıpkı diğer tüm büyük Android cildi gibi, MIUI bunun dışında bir grup birinci taraf uygulamasıyla birlikte gelir. Bunlardan biri MIUI Notları. Adından da anlaşılacağı üzre, kullanıcılar bu uygulamayı hızlı notlar almak adına kullanabilir ve hatta sesli notlar bile kaydedebilirler.

Şu anda Çin’de ( ITHome aracılığıyla) piyasaya sürülen en son kapalı beta sürümüyle , kullanıcılar artık uygulamada çizim bile yapabilirler. Xiaomi’nin taslak için destek eklediğini görmek ilginç, çünkü cihazlarının hiçbiri bir kalemle gelmiyor. Belki şirket sayısallaştırıcılı bir akıllı telefon veya tablet hazırlıyor ama bu sadece bizim tarafımızdan bir spekülasyon.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Haluk

    Site ve içerikleriniz çok güzel tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.

  2. cem1907

    hepsini okudum ve telefon çok dikkatimi çekti ve üstelik fiyatı bana uygun geldi