«
samsung-galaxy-note-20-ve-galaxy-note-20-ultra-tanitildi-iste-fiyat-ve-ozellikler-2-3-1-660x371

DxOMark , söz verdiği gibi Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G için kamera incelemesini paylaştı . İnceleme laboratuvarı, amiral gemisine toplam 121 puan verdi ve bu da onu Galaxy S20 Ultra’nın altına bile yerleştirdi .

Fotoğraflar adına ekran kalemi kullanan akıllı telefon 130 puan sahibi oldu. DxOMark, telefonun Galaxy S20 Ultra ile benzer fotoğraf özelliklerine sahip olduğunu ifade ediyor ve “canlı renk işleme, hızlı otomatik odaklanma ve genel olarak doğru pozlama” özelliklerini yüceltiyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra fiyatı nedir? Samsung Galaxy Note 20 Ultra  özellikleri hakkında

İnceleme, telefonun telefoto lensinin uzun menzilde iyi performans gösterdiğini ve hem iç hem de dış mekanlarda iyi ayrıntılar kaydettiğini ifade ediyor. Pozlama ve renk de övgüyle karşılanmaktadır, fakat orta menzilli çekimlerde sorunlar ortaya çıkmaya başlar, bunun sebebi ise pek çok eser görünür hale gelir ve “dış alanda güçlü bir doku ve ayrıntı kaybı oluşur”.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G DxOMark Score test özeti

Ultra geniş açılı kamera, görüş alanı Mi 10 Ultra gibi diğer telefonlarınki kadar geniş olmasa da övgü alıyor . Portre modu, DxOMark’ın bokeh kalitesinin çok iyi ve alan derinliği etkisinin güçlü olduğunu söylediği bir başka güçlü alan. fakat, yetersiz kaldığı zamanlar oluyor ve derinlik tahmininin S20 Ultra’nınki kadar iyi olmadığı söylenir. Tam incelemeyi ayrıntılı olarak kamera performansını açıklıyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *