«
maxresdefault

Ocak ayı başlarında, popüler bilgi sızıntısı olan Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks) , Moto G Stylus 2021 adını verdiği bir Motorola akıllı telefonun 3D CAD görüntülerini paylaştı. Sadece birkaç gün sonra, şirket resmi olarak bu isimde bir cep telefonu piyasaya sürdü , ancak @OnLeaks tarafından yayınlanan renderlar. Şimdi, birkaç ay sonra, bu yayınlanmamış telefon hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktı.

Bu kalem donanımlı Motorola akıllı telefonla ilgili yeni ayrıntılar TechnikNews’ten geliyor . Yayına göre bu telefonun kod adı ‘Denver’. Ne yazık ki, henüz cihazın pazarlama adının farkında değiller.

Her neyse, bulgularına göre, Motorola Denver , yakın zamanda piyasaya sürülen Moto G50’de bulunan 5G özellikli Qualcomm Snapdragon 480 SoC ile güçlendirilecek . Bu telefon 4GB RAM ile gelecek ancak 64GB ve 128GB depolama varyantlarında satışa sunulacak.

Motorola Denver, Snapdragon 480 ve daha fazlasına sahip yeni bir stylus donanımlı akıllı telefon.

Ayrıca, arka tarafında dörtlü bir kamera kurulumuna sahip olacak. Bu kurulum 48MP Samsung S5KGM1ST birincil sensör, ultra geniş açılı lensli 8MP Samsung S5K4H7 sensör, makro lensli 5MP sensör ve 2MP OmniVision OV02B1B derinlik sensörü içerecektir. Oysa ön tarafta, özçekimler ve video görüşmeleri için cihazda 16MP OmniVision OV16A1Q sensör bulunacak.

Akıllı telefonun ekranında somut bir bilgi yok, ancak önceki Moto G Stylus cihazları gibi bir FHD + panelini gösterebilir. Son olarak, Motorola Denver 3,5 mm kulaklık jakına sahip olacak ve iki renkte (Kırmızı, Gri) satışa sunulacak.

Şu an itibariyle Motorola’nın bu telefonu ne zaman piyasaya süreceği bilinmiyor. Ancak yakın gelecekte resmi açıklamasından önce bunun hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekleyebiliriz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *