«
cfaulkner_200414_3976_0002

Son zamanlarda Motorola , Birleşik Krallık’ta Moto G Pro için Android 11 güncellemesini yayınladı. En son Android’in tadını alan ilk Motorola cihazıdır. Şimdi, XDA forumundaki bir rapor , Moto G Power’ın yakında alacağını gösteriyor.

Piunikaweb tarafından bildirildiği üzere, XDA Forumlarında ice711 adlı kıdemli bir üye tarafından yayınlanan bir gönderi Moto G Power’ın ayarlar menüsünde Android 11’e bir bakış gösteriyor . Güncellemeyi Motorola Feedback Network’ün (MFN) bir parçası olduğu için aldığını söylüyor.

Farkında olmayanlar için, yeni özellikleri herkese sunulmadan önce test etmek için seçilen topluluktaki bir kullanıcı grubudur. Bunun hakkında bir fikir edinmek için Lenovo topluluk forumlarındaki bu eski gönderiye bakabilirsiniz . Şirketin adlandırmaktan hoşlandığı üzere ıslanma testi, başlangıçta MFN’nin seçilen kullanıcılarına sunulur.

Motorola Moto G Power için Android 11 Bekletme Testi (Beta) başlıyor

Her neyse, RPM31.Q1-46 yazılım sürümüne sahip Android 11 güncellemesi, en son Ocak 2021 güvenlik yamasıyla MFN kullanıcılarına sunuluyor. İyileştirmelerden bahseden kullanıcı, güncellemeden sonra Moto G Power’ın daha sorunsuz, daha hızlı çalıştığını ve pil ömrünü uzattığını söylüyor.

G Power’a benzer şekilde şirket, Motorola One Action ,  Motorola One Vision ve  Motorola One Hyper gibi 2019 cihazlarını da test ediyor . Bununla birlikte, bu güncelleme ile şirket, Aralık 2020’de piyasaya sürdüğü Android 11 planına uyuyor. Moto G7, G8, E6 serisi ve One Zoom gibi eski cihazlar dışında, yukarıda bahsedilen cihazlar yakında alacaktır.

Her iki durumda da, henüz Moto G Power için kararlı Android 11’in kullanılabilirliğine sahip değiliz. Ancak, Bekletme testi halihazırda devam ederken, yakın zamanda bunu bekleyin. Bilmiyorsanız, Moto G Power Şubat 2020’de 249,99 dolara piyasaya sürüldü .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *