İncelemelerMobil

Motorola One Fussion Plus Telefon İncelemesi

Motorola One Fussion Plus Telefon İncelemesi

Çok yakında Hindistan pazarında boy gösterecek olan Motorola One Fussion Plus Telefon, Motorola şirketinin en zorlu pazarda bile ben de varım diyebileceğini gösteriyor. ABD’li şirketin, Çinli firmalarla rekabet edebilmesi kolay değil. Ancak Motorola One Fussion Plus Telefon bu olguyu değiştirebilir.

Motorola One Fussion Plus Telefon Teknik Özellikler ve Fiyat

Şirket bu telefonda Snap Dragon işlemci ( 730G) modelini kullanacak. Bu açıdan Poco X2 modelinin alacağı paya göz dikmiş olduğunu görüyoruz. Motorola One Fussion Plus Telefon açılır kameralı olacak, kavisli ve büyük bir ekrana sahip olacak. Haziran ayında Hint pazarında boy gösterecek olan bu yeni cihaz, 265 dolar fiyatla satılacak. Zaten daha pahalıya satılmasına imkan yok. Rakiplerin belirlediği bir sınır var.

Motorola One Fussion Plus Telefon modelinin 64+8+5+2 MP arka kameraları olacak. 6.5 inç Full HD ve LCD teknolojilerine sahip harika ekranı olacak. Pil kapasitesi 5.000 mAh olarak düşünüldü ve bu pil kullanıcıları en az 3 gün götürecek. Bu telefon modeli bile, son derece iyi donanımlı telefonların 2020 yılında ucuz olacağının göstergesidir.

Motorola One Fussion Plus Telefon Android 10 işletim sistemine sahip olacak ve 5.000 mAh kapasite pili hızlı doldurmak için de hızlı şarj adaptörü bulunacak. Fakat kaç Watt olacağı henüz belli değil. Telefonun 16 Haziran tarihinde Hindistan’da satılması kararlaştırıldı. Genel değerlendirme yapacak olursak, bu sürümün sadece Hintli müşteriler için mi yoksa Global sürüm mü olacağı kesin değil, ama bu teknik özelliklere sahip bir cihazın Global pazarda 265 dolar fiyatla yada bizim kurumuza göre 1.805 TL fiyatla satılması son derece makul. 8.7 mm kalınlığı ve 180 g ağırlığı da uygun özellikler arasında.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: