«
Ekran Alıntısı

Merakla beklenen iPhone 12 çıkış tarihi için bir kötü haber daha geldi. Yakın zamanda modelin tanıtılması beklenirken, salgın nedeniyle çalışmayan fabrikalar süreyi ötelemiş durumda. Şimdi de modellerin işlemcileri için yapılacak tedarikin geç olacağından dolayı çıkış tarihi ileri bir tarihe alınmış durumda.

.

Geçtiğimiz günlerde de iPhone 12 ailesinin sahip olacağı bazı özellikler ve fiyata dair bilgiler kendisini göstermişti. Ancak her gelen haberde modelin çıkış tarihinin ertelendiğine dair bilgiler, okuyucularda alışkanlık kazanmış durumda.

.

iPhone 12 çıkış tarihi için işlemci ertelemesi!

.

Bilindiği üzere Apple, modellerinin üretimi için tedarikçi firmalarla çalışmalar yapıyor. Bu tedarikçilerden biri olan Broadcom da üretimlerinin sekteye uğradığını bildirdi. Bu nedenle de yapılacak teslimatların 2020 sonunda yapılabileceğini belirtti. Bu da yeni modelin çıkışı için 3-4 aylık gecikme olduğu anlamına geliyor.

.

iPhone 12 çıkış tarihi için erteleme kararına neden olan Broadcom, iPhone modellerinin Wi-Fi ve Bluetooth donanımı için üretim yapıyor. Bu da modeller için en önemli parçaların gecikmesi anlamına geliyor.

iphone 12 çıkış tarihi

Apple tarafından tanıtımın ne zaman yapılacağına dair bir bilgi henüz bulunmuyor. Konu hakkında çok fazla sızıntı ve iddianın ortaya çıkmasıyla da gelen haberlere güvensizlik oluşmaya başladı.

.

Bilindiği üzere yeni model ailesi iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak kullanıcılarla buluşacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *