Motorola Razr 2020 Tasarımı Sızdırıldı! - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 20 Kılıfları Ortaya Çıktı!

e
sv

Motorola Razr 2020 Tasarımı Sızdırıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçen yıl katlanabilir telefonlar noktasında başarılı modeller karşımıza çıktı. Motorola Razr ise beğenilen tasarımlardan birisiydi. Kompakt tasarımı ve katlanabilir bölümünde sorun yaşanmaması telefonu başarılı kılmıştı. Telefonun 2020 modeline dair elimizde pek bir bilgi olmasa da Motorola Razr 2020 tasarımı sızdırıldığı söyleniyor: İşte elimizde yorum yapabileceğimiz görsellerle yeni model hakkındaki detaylar:

.

Motorola Razr 2020 tasarımı karşımızda:

.

Motorola Razr 2020 sızdırılmış yeni görüntüleri katlanabilir telefon için yeni bir tasarımı işaret ediyor. Motorola Razr 2019 modelinin devamı olacak yeni modelin 2020’de karşımıza çıkacağını zaten biliyorduk. Biliyorduk ancak telefon hakkında pek bir detay da bulunmuyordu.

.

Sızdırılan görüntülerden de anlaşılacağı üzere telefon şu anda prototip aşamasında görülüyor ancak telefonda yer alan fiziksel parmak izi sensörü olmadan daha küçük bir tabana sahip gibi duruyor. Cihazın gövdesi telefon katlandığında daha düz görünüyor buna karşın, telefon açıldığında kenarları daha kavisli duruyor.

Motorola Razr 2020 tasarimi

Sızdırılan görüntüler tahmin edebileceğiniz üzere Weibo üzerinden paylaşıldı. Kısa süre içinde silinmesine rağmen bu görüntüler bazı kullanıcılar tarafından kaydedildi.

.

Görsellerde gözümüze takılan menteşe mekanizması, orijinal modelden biraz daha kaba görünüyor bu durumda söz konusu görseller prototip olabilir gibi duruyor. Yine de telefon katlandığında, kamera ve flaşın aşağıya doğru hareket ettiği anlaşılıyor. Muhtemelen kapakta daha iyi ve büyük bir ‘’mini ekran’’ deneyimi sunulmak isteniyor.

.

Motorola Razr 2020’nin bu görseller ışığında, en azından şimdilik bildiklerimiz kadarıyla, çok radikal bir değişikliği barındırmayacağı söylenebilir. Yine de telefonun farklı renk versiyonlarının sunulacağını söylemek mümkün. Razr 2020’nin bu yıl sonu gibi çıkması bekleniyor olsa da elbette elimizde net bir tarih bulunmuyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: