«
MSI_1-1280x720

MSI, iş kullanıcıları için tasarlanmış iki yeni dizüstü bilgisayarı tanıttı: Summit E13 Flip Evo ve Summit E16 Flip. Yeni modeller, şirketin MSIology ‘2021 Başarılı Olmaya Kararlı’ akış etkinliğinin bir parçası olarak tanıtıldı. Her iki dizüstü bilgisayar da MSI’dan beklediğimiz kaygan tasarımların yanı sıra iş ihtiyaçlarına göre uyarlanmış düşünceli tasarım özelliklerine sahiptir.

Şirket, yeni Summit Serisi dizüstü bilgisayarlarında kurumsal düzeyde güvenlik ve ‘olağanüstü’ pil ömrü dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir. Adlarından da anlaşılacağı gibi dizüstü bilgisayarlar, kullanıcıların ekranı tablet benzeri bir moda döndürmelerine olanak tanıyan menteşelere sahiptir; bu, doğrudan makineye yazmak ve çizmek için bir kalemle birleştirilir.

Benzer şekilde, MSI bu modellere 16:10 en boy oranlı bir ekran yerleştirdi ve bunun, sık sık kaydırma ihtiyacını azaltan yüzde 10 daha fazla görsel alan sunduğunu söylüyor. Dizüstü bilgisayarlar, şirkete göre yıllarca ‘sağlam’ menteşeler ve ekran rotasyonları sağlayacak ek dayanıklılık için CNC ile işlenmiş gövdelere sahiptir.

Bu noktada bazı ayrıntılar hala eksik olsa da MSI, MSI Summit E16 Flip’in 11. nesil Intel Core i7-U işlemcilere, Intel Iris Xe entegre grafiklere ve yeni nesil NVIDIA GeForce RTX seçeneğine sahip olacağını ortaya çıkardı. GPU. Bu arada daha küçük Summit E13 Flip Evo, bir Core i7-11857G7 işlemci ve Iris Xe entegre grafik barındırıyor.

Summit E13, 13.4 inç Full HD dokunmatik ekrana sahipken, Summit E16’da 16 inç QHD + dokunmatik ekran bulunuyor. E16’nın ne kadar depolama alanı sunacağı belirsiz olsa da, E13 1 TB’a kadar M.2 PCIe Gen 4 SSD’ye sahip olacak.

MSI Summit E13 Flip Evo ve E16 Flip dizüstü bilgisayarlar kurumsal kullanıcılar için üretilmiştir

E16 modeli, ağır yükler altında bile fan gürültü seviyelerini düşük tutmak için Dynamic Cooler Boost teknolojisini barındıracak. Bunun ötesinde MSI, yeni iş dizüstü bilgisayarlarının 20 saatlik pil ömrü, gürültü önleme teknolojisi, uzaktan çalışmaya yardımcı olması gereken bir gürültü azaltma kamerası ve ultra ince tasarımlara sahip olduğunu söyledi. Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ayrıntıları açıklanmadı.

Dizüstü bilgisayarlara, şirketin beş USB bağlantı noktasına sahip yeni USB-C yerleştirme istasyonu katılıyor; 239 USD olarak fiyatlandırılır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *