«
13

Need for Speed serisinin bazı oyunlarının yenilendiğini daha önce görmüştük. Bu defa yenilenme sırası, serininin en sevilen oyunlarından olan Hot Pursuit’e geldi. Serinin başarılı oyunu, grafik iyileştirmeleri ve yeni araçlar ile oyuncuların önüne tekrardan konuluyor.  NFS: Hot Pursuit Remastered hakkındaki detaylar haberimizde.

.

NFS: Hot Pursuit Remastered duyuruldu.

.

Çıkışının üzerinden on yıl geçen Hot Pursuit’in yenileneceği haberi bugün Electronic Arts tarafından verildi. Aslında bununla ilgili dedikoduları birkaç aydır duyuyorduk; fakat sonunda haberler resmileşti. Serinin en çok satan oyunlarından biri olan Hot Pursuit’in remastered sürümünü yakında oynayabileceğiz.

nfs: hot pursuit remastered

Oyun ilk olarak Xbox One ve PlayStation 4 ve PC için 6 Kasım’da çıkacak. 13 Kasım’da ise Nintendo Switch’e çıkacak. Yeni jenerasyon oyun konsollarına çıkış yapıp yapmayacağı ise şu an bilinmiyor. Dört platform için çıkış yapacak olan oyunun en iyi yanlarından biri çoklu platform desteğini taşıyacak olması olabilir. Yani PC üzerinden oynayan birisi ile Xbox One üzerinden oynayan birisi yarışabilecek.

.

Ana oyundaki Autolog adı verilen sistem sürekli ilerlemenizi kaydediyor ve diğer oyuncular ile iletişim halinde olmanızı sağlıyor. Autolog, NFS: Hot Pursuit Remastered oyununda da karşımıza çıkacak.

.

Eğer oyunu Nintendo Switch, Xbox One veya PlayStation 4 üzerinden oynamak isterseniz en yüksek 1080p@30FPS olarak oynayabileceksiniz. PC, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X için ise 4K@60FPS desteği bulunacak.

.

Oyun şu an Steam ve PlayStation Store üzerindeki yerini aldı. Oyunun PlayStation 4 fiyatı 279TL, Steam fiyatı ise 219TL olarak belirlendi.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *