Call of Duty Warzone’da Oyunu Oldukça Etkileyen Büyük Açık! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Call of Duty Warzone’da Oyunu Oldukça Etkileyen Büyük Açık!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Warzone

Son günlerin en popüler oyunlarından biri olmayı başaran Call of Duty Warzone, ortaya çıkan oyun açığı ile gündeme adeta oturdu. Oyunda keşfedilen “bug” sayesinde oyuncular, karşılaşma başlangıcında büyük avantajlar sağlıyor.

.

Açığı kullanan oyuncular, “battle royale” modunda rakiplerine göre üstün bir durumda oyuna başlamış oluyor. Söz konusu açığı binlerce abonesi bulunan Twitch yayıncısı, timthetatman ortaya çıkardı ve hızla gündem oldu.

.

Call of Duty Warzone Açığı Oyuncuları Şaşırttı!

.

Son günlerde popülerliğini hızla artıran oyun Call of Duty Warzone, oyuncuları şaşırtacak bir yönüyle gündem oldu. Birçok kez güncelleme alan oyunda tekrar bir açık keşfedildi. Açık, battle royale modu öncesinde ısınma yapılan bölümde kendisini gösteriyor. Burada otomatik olarak verilen “loadout” silahlar, yere bırakılınca karşılaşma başladığında da aynen bırakıldığı yerde duruyor.

.

Warzone

.

Yani ısınma süresinde kullanılan silahları oyun içinde de kullanmak mümkün hale geliyor. Bu “battle rooyale” modunda da silahın yerden alındığı ya da “loadout” satın alındığı düşünüldüğünde, başlangıçta oyuncuların çok büyük avantaj sağlandığı görülebiliyor.

.

Call of Duty Warzone açığı için ısınma modunda silahları yere bıraktıktan sonra, uçaktan aynı yere atlamak gerekiyor. İnince de silahların bırakıldığı yerde, olduğu gibi durduğu görülüyor. timthetatman tarafından paylaşılan videoda açığın nasıl kullanıldığını da izleyebilirsiniz.

.

.

Bilindiği üzere ısınma modunda verilen silahlar, oyun başlangıcında oyunculardan geri alınıyor. Böylelikle herkes tabanca ile oyuna başlamış oluyor. Açık nedeniyle birçok oyuncunun bu yöntemi kullanacağı düşünülüyor. Bunun da oyunu oynayacak olan oyuncuların, keyfini son derece kaçırabilir. Bununla birlikte açığın ortaya çıkmasıyla birlikte açığın kapatılması ve güncellemenin oyunculara en kısa zamanda ulaştırılması bekleniyor.

.Warzone

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: