«
Nokia 2 Yeni Model Telefon Sundu

Birkaç hafta önce HMD Global, Nokia 2.4 ve Nokia 3.4 ekonomik akıllı telefonlarını tanıttı. Şirketin ayrıca Nokia 5.4’ü çok yakında duyurması bekleniyor . Önünde, yeni bir sızıntı, firmanın önümüzdeki günlerde Nokia 4.3’ü de piyasaya süreceğini ortaya koyuyor.

Nokia 4.3’ün varlığıyla ilgili bilgiler 91Mobiles’tan geliyor . Yayının kaynağı, ekran boyutu ve boyutları ile birlikte bu telefonun büyük bir 3D CAD görüntülemesini paylaştı.

Nokia 4.3 Renderları, Telefonun Tüm Tasarımını Ortaya Çıkarır

Sızıntıya göre, yakında çıkacak olan HMD Global Nokia 4.3 , selfie kamera için bir çiy damlası çentiği ile birlikte ön tarafında 6.5 inçlik düz bir ekran sergileyecek. Telefonun arka tarafında, bir LED flaşla eşleştirilmiş dikey olarak hizalanmış üçlü bir kamera kurulumu bulunacak. Cihazın arka panelinde ayrıca kapasitif bir parmak izi sensörü bulunacak.

Ayrıca, akıllı telefonun alt tarafında bir USB Type-C bağlantı noktası, bir hoparlör ızgarası, birincil mikrofon ve 3,5 mm kulaklık girişi bulunacak. İlginç bir şekilde, bu telefon, selefi Nokia 4.2 gibi özel bir Google Asistan anahtarı ile gelmeyebilir . Çünkü sol tarafta yalnızca SIM kart yuvası bulunurken, sağ tarafta bir güç tuşu ve bir ses yükseltici bulunuyor.

Nokia 4.3 Renderları, Telefonun Tüm Tasarımını Ortaya Çıkarır

Son olarak, telefonun üst kısmında ikincil bir mikrofon bulunur ve cihazın tamamı 162,9 x 77,1 x 10,5 mm boyutlarındadır.

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *