«
redmi-logo

Xiaomi destekli Redmi geçtiğimiz günlerde resmi olarak, şirketin yaklaşmakta olan Redmi Note 9 serisi akıllı telefonlarının 26 Kasım’da Çin’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bundan kısa bir zaman sonra, Xiaomi Group Çin Başkanı Redmi markasının Genel Müdürü Lu Weibing, telefonlar hakkında daha fazla ayrıntı açıklamak adına Weibo’ya gitti.

Redmi 7

Şirketin Redmi Note serisinin amiral gemisi seviyesinde akıllı telefonları uygun bir fiyatla sunduğunu ve bu sebeble akıllı telefonlarda kullanılan bazı üst düzey teknolojilerin popüler hale getirilmesinde etkili olduğunu sözlerine ekledi .

Bu başarılı ürün serisinin arkasındaki felsefeyi açıklayan Lu Weibing , şirketin kullanıcılara% 20’lik bir maliyetle% 80 amiral gemisi deneyimi sunmayı hedeflediğini ve Redmi için işe yarayan stratejinin bu olduğunu ekliyor.

Redmi Logo - LogoDix

Şirketin iddialarını desteklemek adına etkileyici rakamları da bulunmaktadır. Şirket, ürünlerinin kullanıcılar tarafından iyi karşılandığını ve şirketin stratejisinin işe yaradığını doğrulayarak piyasada Redmi akıllı telefonlarından 140 milyondan fazla satmayı başardı .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *