«
nokia-logo

Nokia , bir seneden fazla bir süredir amiral gemisi sahnesinde kayıp. Diğer üreticiler yılda en az iki amiral gemisi akıllı telefon piyasaya çıkartırken, HMD Global’in son amiral gemisi telefonu 2019 Nokia 9 PureView .

Üreticinin daha güçlü bir işlemci ve yükseltilmiş kameralarla gelecek olan Nokia 9.3 PureView isimli yeni bir amiral gemisi üzerinde çalıştığına dair birkaç rapor bulunmaktadır . Son duyduğumuz şey, telefonun birden fazla ertelemenin ardından Aralık ayında nihayet açıklanmasıydı. Fakat son raporda telefonun bu yıl artık piyasaya sürülmeyeceğini belirtiliyor.

Bilgi yeniden Nokia’dan geliyor  ve gönderdikleri bir tweet’e göre Nokia 9.3 PureView, duyuru gelecek yılın ilk yarısına ertelendiği için bu yıl piyasaya çıkmayacak.

Kaynak bir cevapta, doğrulama aldığı için bilginin şaka olmadığını ifade etti. Yeni tarihin (ay) bilinmediği de belirtiliyor.

Yukarıdaki bilgi doğrulanmamış bir rapor olsa da ve biraz tuzla alınması gerekirken, doğru çıkması şaşırtıcı olmaz. Snapdragon 865’ten güç alması beklenen telefon şimdiden bir kereden fazla ertelendi, bu sebeb ile başka bir erteleme olağandışı olmayacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *