«
oneplus9-series-1280x720

Geçen ayın sonlarında, OnePlus haddelenmiş OnePlus 6 ve OnePlus 6T için yeni bir sistem güncellemesine dışarı. Bir ay sonra, bu eski akıllı telefonlar başka bir OTA güncellemesi alıyor. Markanın önceki amiral gemisi cihazları için en son donanım yazılımı, OxygenOS 10.3.10 yapı numarasıyla birlikte gelir.

oneplus
OnePlus 6T

OnePlus, OnePlus 6 ve OnePlus 6T için 2018’den itibaren yeni bir sistem güncellemesi sunuyor . Yeni güncelleme, OxygenOS 10.3.10 aygıt yazılımı sürümüyle geliyor.

OnePlus Community’deki duyuru gönderisi yalnızca iki değişikliği listeler. Resmi değişiklik günlüğüne göre, bu yeni güncelleme güvenlik yaması seviyesini Nisan 2021’e yükseltir.

Bu ayın güvenlik yamalarının yanı sıra, bu akıllı telefonlar için en son sistem güncellemesi ayrıca bilinen sorunlar için düzeltmeler getiriyor ve sistem kararlılığını iyileştiriyor.

OnePlus 6 / 6T OxygenOS 10.3.10 Resmi Değişiklik Günlüğü

  • Sistem
    • Android Güvenlik Yaması 2021.04’e güncellendi
    • Bilinen sorunlar düzeltildi ve sistem kararlılığı iyileştirildi

Herhangi bir OTA sistem güncellemesi gibi, OnePlus 6 ve OnePlus 6T için OxygenOS 10.3.10 güncellemesi dünya çapında gruplar halinde kullanıma sunuluyor . Bu nedenle, yapının her kullanıcıya ulaşması biraz zaman alabilir.

Son olarak, bu iki telefonun Android 11 ( OxygenOS 11 ) için uygun olmasına rağmen , OnePlus henüz onlar için herhangi bir beta sürümü yayınlamadığını belirtmekte fayda var .

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *