«
indir (1)

OnePlus 8 ve Pro OnePlus 8 Android 10 tabanlı OxygenOS 10. akıllı telefonlar ile 2020 yılının ilk yarısında başlatılmıştır sonradan edildi OxygenOS 11 güncellendi dayalı Android 11 . Bu güncellemeden önce şirket, bu telefonlar için OyxgenOS Açık Beta sürümleri yayınlamaya başladı. Şimdi ikili, serinin altıncı yapısını alıyor.

OnePlus 8 serisi için OxygenOS Open Beta 6 güncellemesi , Noel’den önce yayınlanan Açık Beta 5 güncellemesinden bir ay sonra geliyor . En son yapı, yeni bir özellik, çok sayıda optimizasyon ve Ocak 2021 güvenlik yaması getiriyor.

İlk önce yeni özellik hakkında konuşursak, güncelleme OnePlus Shelf’e bir ‘Dock’ ekler. Bu kontrol paneli, günlük adımlar, ekran kullanım süresi ve daha fazlası gibi bilgileri görüntüler.

OnePlus 8/8 Pro, bir dizi optimizasyonla OxygenOS Açık Beta 6 güncellemesini edinin

Ayrıca, yeni genel beta yapısı, durum çubuğunun kullanıcı arabirimi görünümünü, oyunlarda kare hızı kararlılığını ve topluluk ana sayfasının arayüzünü, hava durumu animasyonlarını ve Oneplus Gallery uygulamasındaki bulut hizmeti arayüzünü optimize eder .

Son fakat en az değil, yeni yapı, tarayıcının açılır menüsü ve Oyun Alanı’ndaki bazı oyunlar için kapanmayan bildirimlerle ilgili çökme sorununu ve Bluetooth iletim hızındaki iyileştirmeleri de düzeltir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *