«
redmi-k40-icin-iki-farkli-kutu-hazirlandi-ama-neden-1280x720

Redmi K40 ve Pro redmi K40 ateşli akıllı beklenmemektedir. İki cihazın bu ay piyasaya sürülmesi bekleniyor ve varışlarından önce, Redmi Genel Müdürü Lu Weibing onlar hakkında bazı bilgiler yayınladı.

Bugün, Redmi üst düzey yöneticisi, Redmi K40’ın öne bakan kamera için ortalanmış bir delik açacağını açıkladı. Bu, Redmi K30’un hap şeklindeki delik delgisinden ve Redmi K30 Pro ve Redmi K30 Ultra’nın açılır selfie kamerasından bir değişikliktir .

Bay Weibing, ortalanmış bir delgi deliğine geçme kararının mümkün olan en yüksek ekran-gövde oranını elde etmek için olduğunu söyledi. Bununla birlikte, Redmi sadece merkezlenmiş bir delik benimsemiyor, aynı zamanda dünyanın en küçüğü olacağını söylüyorlar.

Lu Weibing: Redmi K40 serisi dünyadaki en küçük delikli olacak

Şu anda en küçük delme işlemine sahip telefon, delme deliği 2,98 milimetre olan Vivo S5. Bu, Redmi K40’ın boyut olarak 2,98 milimetreden daha küçük bir delme deliğine sahip olması gerektiği anlamına gelir.

Redmi K40 serisinin Snapdragon 888 işlemcili en az bir modele sahip olması bekleniyor . Diğer modellerin başka işlemcilere sahip olacağı da bildirildi . Telefonların ayrıca OLED ekranlara, yüksek yenileme hızlarına ve hızlı şarjlara sahip olması bekleniyor.

Redmi’nin kutuya şarj cihazı eklemeyebileceği yönünde spekülasyonlar var ancak Xiaomi’nin yolunu takip edip şarj cihazı almak isteyenler için bir seçenek sunma ihtimali var.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *