«
oneplus8pro_review-1280x720

OnePlus, Android güncellemelerini ve bunları ne kadar düzenli ve hızlı çıkardıklarını duyurmak için her zaman hızlı olmuştur. Tabii ki, aynı zamanda Android 12 Beta trenine ilk atlayanlardan biriydi ve OnePlus 9 için hazır olduğunu duyurdu. Ancak bu arada, 2020 amiral gemilerinin sahiplerini terk etmiyor ve en sonunu piyasaya sürdü OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8T için beta, sadece düzeltmeler değil, aynı zamanda garip bir yeni özellik de getiriyor.

Güncellemeler önemli düzeltmeler getirmiyor gibi değil. Her iki cihaz için değişiklik günlükleri, düzelttikleri hatalarda neredeyse aynı görünüyor, ancak aynı zamanda en son betanın getirdiği vurgulayan yeni bir özellikte aynılar.

Bu özellik, Her Zaman Açık Ekran veya Ortam Modunda Bitmoji desteğidir; bu, çizgi film benzeri karakterinizi her zaman kilit ekranınızda görüntülemeyi seçebileceğiniz anlamına gelir. Pil ömrü üzerindeki etkisi nedeniyle yıllarca AOD getirmeyi reddeden bir şirket için, kimsenin istemediği bu oldukça önemsiz özellik kesinlikle bir sürpriz olarak karşımıza çıkıyor.

OnePlus 8 ve 8T OxygenOS 11 Beta güncellemeleri düzeltmeler ve Bitmojiler getiriyor

Güncelleme, üç telefonun sahiplerinin son beta sürümden bu yana bildirdiği birçok sorunu çözüyor. Ve OnePlus’ın kendi akıllı saatine ve kulakiçi kulaklıklarına bağlanırken SIM simgesini çoğaltan hatalı ekranlardan hayal kırıklığına uğratan ses kalitesine kadar pek çok sorun vardı. Kamerayı 4K 60fps modunda önizlerken de bir gelişme var, bu da telefonların ekranları için sorun olmamalı.

Güncelleme kesinlikle memnuniyetle karşılansa da, OnePlus 8 , 8 Pro ve 8T sahiplerinin görmek istediği güncelleme olmayabilir . Bu telefonlar henüz kararlı bir güncelleme, hatta bir bakım güncellemesini almadı, bu yüzden bunları bir beta formunda kullanmaya devam etmesini görmek tuhaf olabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *