«
OnePlus-8T-1

OnePlus kısa süre önce OnePlus 8T için Cyberpunk 2077 Limited sürümünü piyasaya çıkardı. Şirket, birkaç senedir sınırlı sayıda üretilen cihazlar yapıyor. Öne çıkanlardan bazıları OnePlus 5T Star Wars Limited Editon, OnePlus 6 Marvel Avengers Limited Edition ve Oneplus 6T / 7T Pro McLaren Limited Edition. Bununla birlikte, OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, OnePlus’ın henüz yaptığı en iyi özel sürüm olarak kolayca öne çıkıyor. İşte bize tasarıma yakından bakmamızı sağlayacak şık cihazın bazı uygulamalı resimleri mydrivers.

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Sınırlı Sürüm Uygulamalı Resimler

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, OnePlus 8T ile aynı teknik özellikleri bulunmaktadır. Fakat tasarım, tasarım ve yazılım açısından normal versiyondan tamamen farklı bir görünümü vardır.

Model, üç aşamalı bir tasarımı bulunmakatdır. Arka panelin üst kısmı, ‘NETRUNNER EDITION’, ‘2077’ ve ‘NEURAL CONNECTION STATUS: ACTIVE’ metinleriyle kamera dizisini barındıran bir pencereye benzer. Bunun dışında oyundan bir barkod bulunuyor.

Beklenen Gün Geldi: OnePlus 8T 5G Tanıtıldı! - PC Hocası

Ardından, arka panelin orta segmenti, üzerine kabartmalı OnePlus logosu ile AG camdan yapılmıştır. OPPO Reno4 Pro Artist Limited Edition, benzer bir tasarım kullanır. Son olarak, alt kısımda, panel, sarı renkli Cyberpunk 2077 logosu ile karbon benzeri bir tasarımı var.

Yazılım için, cihaz Android 11 tabanlı OxygenOS 11 işletim sistemi ile birlikte fakat özel bir temaya, AOD stiline ve oyundan sonra tasarlanmış kamera filtrelerine sahip olarak karşınıza çıkar.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Cansel53

    Tanıtımızı sabırsızlıkla beklıyorum