«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. OnePlus, AR Ev Demosunu Sunar ve Kullanıcıların Evleri İçin OnePlus TV Dizisinin Boyutunu Seçmelerine Yardımcı Olur

OnePlus, AR Ev Demosunu Sunar ve Kullanıcıların Evleri İçin OnePlus TV Dizisinin Boyutunu Seçmelerine Yardımcı Olur

oneplus-tv-240819

OnePlus , Home Demo’yu yeni tanıttı. Akıllı telefonlarınızda Google Chrome tarayıcısıyla çalışan ve AR aracılığıyla doğru OnePlus TV’yi seçmenize yardımcı olan yeni bir web uygulaması olma özelliğine sahiptir.

OnePlus

AR Home Demo, kullanıcıların şirketin OnePlus TV U ve OnePlus TV Y serilerini sanal olarak evlerine yerleştirmelerine izin vermek adına başlatıldı . Bu, müşterilerin fiziksel bir mağazaya gidip kabaca bir tahminde bulunmak yerine TV’yi ve kaplayacağı alanı boyutlandırmasını sağlar. Başka bir deyişle, bu, kullanıcıların farklı boyutları denerken mümkün olan en iyi uyumu seçmelerine imkan tanır.

OnePlus

Şu anda, web uygulaması yalnızca Google Chrome ile çalışmaktadır ve Mi Tarayıcı gibi diğer tarayıcılar desteklenmemektedir. Akıllı TV modelleri arasında 3 adet 2 inç OnePlus TV Y , 43 inç OnePlus TV Y ve 55 inç OnePlus TV U bünyesinde barındırır . Yeni web uygulaması, kullanıcıların akıllı telefon kamerasıyla çalışan AR aracılığıyla daha bilinçli bir karar vermelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *