«
OnePlus-Nord-design

OnePlus , OxygenOS ve hangi yeni özelliklerin ve iyileştirmelerin uygulanabileceği konusunda topluluktan geri bildirim almanın bir taktiği olarak IDEAS programını bu yılın başlarında açıkladı . İkinci baskı IDEAS 2.0, Eylül ayında açıkladı ve şimdi OnePlus uygulanacak özelliklerin listesini paylaştı.

OnePlus IDEAS 2.0 özeti

Kabul edilen fikirlerin listesi, resmi OnePlus Forumları web sitesinde bir gönderi aracılığıyla yayınlandı. Toplam yedi yeni özellik içerir ve bunun dışında benimsenmemiş birkaç başka fikirden bahseder. Aşağıda benimsenen fikirler verilmiştir:

  • Oyun Alanına bir FPS sayacı seçeneği ekleyin
  • Her uygulama için ayrı ses seviyesi ve ikili medya oynatmaya izin verme – kullanıcıların bir uygulamada oynatmayı diğerinin lehine otomatik olarak duraklatması yerine tek tek uygulamaların ses seviyesini ayarlamasına olanak tanır
  • Kilit ekranı özelleştirme – kısayolları, saatleri ve hava durumu verilerini özelleştirme yeteneği.
  • PC’den OnePlus telefona kablosuz dosya aktarımı ve tersi – OnePlus telefonlar ve bir PC arasında dosya aktarmanın daha verimli ve daha basit bir yolu.
  • Power Diet – yalnızca aramalar ve mesajlar gibi yalnızca temel özelliklerin çalıştığı bir pil tasarrufu modu. Samsung’un Ultra Güç Tasarruf Modu’na benzer olabilir.
  • Gerçek Koyu Mod – gri yerine siyah kullanılan koyu mod veya siyah ile gri arasında seçim yapma seçeneği
  • Kısmi Ekran Görüntüsü – kullanıcılar tüm ekran yerine ekranın bir kısmının ekran görüntüsünü alabilecek,

Yazdığımız  fikirler, onları önerenlerin katkılarıyla birlikte uygulanacaktır. fakat, bu yeni özellikleri ne zaman veya ne zaman göreceğimizle alaklı bir bilgi bulunmamakta.

Download OnePlus Logo in SVG Vector or PNG File Format - Logo.wine

Kabul edilmeyen fikirler arasında Masaüstü Modu, delik delme bildirim uyarıları, bildirim halkası, gezinme çubuğu özelleştirmesi , bildirim sayıları olan uygulama rozetleri ve diğerleri arasında pil sağlığı yer alır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *