«
Gear-OnePlus-Nord-front-SOURCE-OnePlus

OnePlus’ın şimdiden itibaren en ucuz akıllı telefonlarını birkaç saat içinde piyasaya çıkarması bekleniyor. Bu cihazların teknik özellikleri son birkaç gün içinde birçok kez sızdırıldı. Şu anda, piyasaya çıkmadan önce, nihayet bu telefonların nasıl görüneceğini göreceğiz.

Hindistan’da popüler bir teknoloji etkileyicisi olan Mukul Sharma, yaklaşmakta olan Oneplus Nord N10 ve OnePlus Nord N100’ün tasarım çizimlerini Twitter’da paylaştı . Beklendiği gibi, bu akıllı telefonların tasarımları onların yeniden markalaşmış OPPO el cihazları olduklarını onaylıyor.

Her neyse, Qualcomm Snapdragon 690 sayesinde 5G bağlantılı OnePlus Nord N10’un henüz bir OPPO cihazı olarak piyasaya çıkmadığını belirtmekte fayda görüyoruz fakat önümüzdeki günlerde olacağını tahmin ediyoruz

Şimdi, tasarımlardan bahsedersek, OPPO A53 ve OnePlus Nord N100 arasında ince değişiklikler bulunuyor . Kamera modülü her iki el cihazında da aynı olsa da, OnePlus’taki modül daha kıvrımlıdır ve onu oval hale getirir ve LED flaş yuvarlak dikdörtgen  yerine daireseldir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Vasif16

    Guzel telefon inşallah birgün bende alirim

  2. numan baran

    Telefonun tasarımı hoşuma gitti cok iyi

  3. Firdevs Akarsu

    Şahane telefonlar , çeşidi çok, her biri ayrı güzel, kullanışlı ve kaliteli , emeğinize teşekkür ederiz.